kargo
KARGO BEDAVA
200 TL ve Üzeri Alışverişlerde
1.299,99 TL KDV Dahil
2.599,98 TL KDV Dahil

KUMAŞ PANTOLON

  Özel günlerde ya da iş ortamında erkeklerin en çok tercih ettiği alt giyim ürünlerinden biri olan kumaş pantolon, farklı özellikleri ve farklı kombin seçenekleri ile, her erkeğin dolabında birkaç farklı modelde mutlaka bulunuyor. Genellikle gömlek ile birlikte tercih edilen erkek kumaş pantolon modelleri hem ceketli hem de ceketsiz olarak kullanılabiliyor. Hem rahat hareket etmek isteyen hem rahat görünmek isteyen hem de girmek istediği bütün ortamlarda şık görünmek isteyen bütün erkeklerin alt giyimde bir numaralı tercihi elbette kumaş pantolonlar.

Kumaş Pantolon Modelleri

  Kumaş pantolonlar regular ve slim fit olmak üzere farklı modeller ile üretilebiliyor. Aynı zamanda seçim sırasında farklı kumaş tercihlerinden birinde karar kılabilirsiniz. Kumaş pantolonlar genellikle yün ve viskon kumaş karışık şekilde üretilmekle birlikte, bazı modellerde tamamen yün kullanılabilir. Takım elbiseler genellikle kısa kullanım için değil, daha uzun süreli kullanım için daha uygun alt giyim ürünleri. Bu yüzden örneğin bir kumaş pantolon erkekdolabında birkaç adet bulunuyorken, diğer pantolon modellerinden daha fazla sayıda bulunabilir. Yine de iş hayatında bulunan erkekler açısından bu durum değişkenlik gösterebilir. Elbette bir erkeğin dolabında ne kadar çok kumaş pantolon bulunuyorsa, o kadar fazla kombin seçeneği de beraberinde gelecek demektir.

 

 

Kumaş Pantolon Seçimi

  Kumaş pantolon çoğunlukla resmi ortamlarda ya da iş hayatında tercih ediliyor olsa da, özel günlerde ve hatta günlük yaşam içerisinde bile kullanmak için uygundur. Elbette bir kumaş pantolon seçimi yaparken, girilecek ortamların dikkate alınması gerektiği gibi, etkinliğin ya da davetin ciddiyetine göre de bir kumaş pantolon seçimi yapılabilir. Örneğin resmi bir davet sırasında açık renk bir kumaş pantolon yerine siyah kumaş pantolon giymek çok daha doğru olacaktır. Günlük hayat içerisinde mavi ve tonları tercih edilebilir iken, iş ortamında ise daha çok gri kumaş pantolon ve tonları tercih edilebilir. Elbette bu durum tamamen kumaş pantolonu kullanacak olan erkeğin tarzına ve karakterine bağlı olarak da değişebilir.

Kumaş pantolon seçerken, vücut ölçülerinizi ve kalıbınızı da değerlendirmeniz gerekiyor. Çünkü kumaş pantolon seçimi de buna göre yapılmalı. Çünkü üzerinize tam oturmayan ya da boyunuzdan uzun olan bir pantolon üzerinizde eğreti duracaktır. Bu sebeple bedeninize tam oturan bir kumaş pantolon her zaman daha iyi olacaktır. Eğer vücut hatlarınızı biraz daha öne çıkarmak istiyorsanız, o halde slim fit kumaş pantolon modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Girilecek ortama göre renk faktörlerini göz önünde bulundurmalı, kumaşının sizi terletmeyeceğinden emin olmalısınız. Aynı zamanda hareketlerinizi sınırlandıran ve rahat hareket etmenizi engelleyen bir kumaş pantolon size sorun yaratacağından, rahat bir kumaş pantolon aldığınızdan da emin olmanız gerekiyor. Son olarak kış ayları için daha koyu renkler ve kalın kumaş tercih ederken, yaz ayları için daha ince ve daha açık renkli kumaş erkek pantolon kombin için daha iyi olacaktır. Ayrıca erkek kumaş pantolon fiyatlarıkonusunda bir karşılaştırma yapın ve sizin için en uygun kumaş pantolonu bulun!

 

 

Kumaş Pantolon İle Kombin Yapmak

  Bir kumaş pantolon ile kombin yaparken pek çok detayı göz önünde bulundurmak gerekiyor. Örneğin eğer özel bir etkinliğe davetliyseniz ya da resmi bir organizasyon içinde bulunacaksanız, siyah ya da lacivert renklerdeki pantolonları tercih etmek daha doğru bir karar olacaktır. Lacivert ya da siyah kumaş pantolon modellerini slim fit olarak seçebilir ve slim fit gömlekler ile harika kombinler oluşturabilirsiniz. Siyah ya da lacivert pantolonlar ile kombin yapılan gömlekler genellikle beyaz renkte oluyor ve pantolon üzerine giyilecek olan cekette pantolon ile aynı renkte tercih ediliyor. Eğer özel bir ortamda bulunacaksanız, pantolonunuzla aynı renk bir kravat takmayı da tercih edebilirsiniz. Günlük yaşamınız içerisinde, spor bir giyim tarzı yaratmak isterseniz casual pantolonlar tercih edebileceğiniz gibi, gri kumaş pantolon modellerini de tercih edebilirsiniz. 

Haki ya da yeşil gibi renkler genellikle casual giyim tarzında sıklıkla tercih ediliyor olsa da, kumaş pantolon seçimlerinde değerlendirilmiyor. Çünkü daha ciddi bir görünüme sahip oldukları için, daha tok renklerde bulunmaları gerekiyor. Kumaş pantolonlar genellikle düz renklerde üretildiği için, üzerine pek çok farklı gömlek modeli tercih edilebilir. Örneğin düz renk bir kumaş pantolon üzerine çizgili bir gömlek ile harika bir kombin yaratabilirsiniz. Yaz aylarında kullanacağınız açık renk kumaş pantolonlar sizi daha çok ferahlatacak ve daha rahat gösterecektir. Kumaş pantolon seçimi yaparken erkeklerin tercihi genellikle kullanacakları ceketle uyumlu bir renk oluyor. Elbette farklı fakat birbiri ile uyumlu, kontrast oluşturacak renkler de tercih edilebilir. 

 

 

Kumaş Pantolon Ütüleme Teknikleri

  Eğer bir takım elbise giyecekseniz ya da kumaş pantolon ile şık bir kombin yaratacaksanız, ütülü ve düzgün olduğundan emin olmanız gerekiyor. Çünkü yaptığınız kombin ne kadar şık olursa olsun, ütüsüz bir pantolon bütün şıklığınızı yok edecektir. Ayrıca ütüleme tekniğinin de doğru şekilde uygulanması gerekiyor. Kumaş pantolonlar yapıları gereği biraz hassas oldukları için, ütünüzün ayarını da buna göre yapmanız gerekiyor. Eğer kumaş çok hassas ise, bu durumda pantolonu ters çevirip ütülemeyi tercih edebilirsiniz. Eğer pantolonu tersine çevirmek istemezseniz bu durumda yapmanız gereken şey pantolonun üzerine bir örtü sermek. Genellikle erkek kumaş pantolon modelleri yıkandıktan sonra biraz buruşuk oluyor. Bu yüzden de üzerine biraz su püskürterek ütülemek çok daha iyi olacaktır. Eğer ütü işlemini bu yöntemleri kullanarak yaparsanız, pantolonunuz deyim yerindeyse “jilet gibi” görünebilir. Bu da sizi daha dikkat çekici bir hale getirecektir.

 

 

Kumaş Pantolon Özellikleri

  Kumaş pantolonlar dinamik fit, slim fit ve regular şekilde üretiliyor ve kumaş tercihi olarak polyester, viskon ve elastik malzemeler tercih ediliyor. Pamuk ve likra malzemeler kullanılan kumaş pantolon modelleri de bulmak mümkün. Fermuar kapamalı ve fermuar düğme kapalı şekilde üretilen kumaş pantolon erkek modelleri, astarlı ya da astarsız olarak üretilebiliyor. Aynı zamanda kumaş pantolon modelleri arasında şu renk seçeneklerini bulabilmeniz mümkün: Mavi, lacivert, kahverengi, siyah, saks mavisi, füme, gri, bordo, açık kahverengi, marine ve taş.

 

 

Kumaş Pantolon Fiyatları

  Şüphesiz ki kumaş erkek pantolon kombin yaratırken benzersiz bir parça. Bu yüzden de en azından birkaç farklı modellerin mutlaka gardırop içerisinde bulunması gerekiyor. Bu yüzden erkek kumaş pantolon fiyatları da büyük önem taşıyor. Mümkün olduğunda en kaliteli kumaş pantolon modellerini, en uygun fiyatlarla almanız sizin için çok daha iyi olacaktır. Bu sebeple size bu şartları sunan bir marka ile çalışmanız gerekiyor. İşte burada da devreye Morven giriyor. Morven 1987 yılından bu yana sektörde faaliyet gösteren bir marka olarak, müşteri isteklerine karşılık vermeye ve tüm müşterileri için en uygun fiyatları sunmaya devam ediyor. Eğer siz de benzersiz Morven avantajlarından faydalanmak ve en kaliteli kumaş pantolon modellerini uygun fiyatlarla almak isterseniz, hemen internet mağazamızda gezintiye başlayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR