kargo
KARGO BEDAVA
200 TL ve Üzeri Alışverişlerde
199,99 TL KDV Dahil
299,99 TL KDV Dahil
349,99 TL KDV Dahil
699,95 TL KDV Dahil
385,99 TL KDV Dahil
771,98 TL KDV Dahil
385,99 TL KDV Dahil
771,98 TL KDV Dahil
399,99 TL KDV Dahil
999,99 TL KDV Dahil

AKESESUAR

  Giyim, hem erkek hem kadın için temel parçalardan oluşsa da bu temel parçaları tamamlayıcı nitelikte gerçek bir tarzda ortaya çıkaran en önemli ayrıntılar gündelik hayatta kullanılacak aksesuar çeşitleridir. Bu ürünler birer giyim parçası olmaktan çok isteğe bağlı ve bazen de gereklilik nedeniyle kullanılan bir yapıya sahiptir. Çünkü bazıları resmi zorunluluklar gereği bazıları ise sadece hobi amaçlı olarak da kullanılabilecek bir yere sahiptir.

İster iş hayatında ister günlük hayatınızda ister özel hayatınızda seçebileceğiniz erkek aksesuar ürünleri içerisinde birçok önemli örnek yer alır. Bu örneklerin her biri farklı bir işleve sahip olarak gündelik hayatınıza kolaylık kazandırırken, aynı zamanda da giyiminizi zenginleştiren ve hatta hazırladığınız kombinleri tamamlayan bir yere sahiptir. En basit örneği ile birlikte takım elbise kullanan bir erkek için vazgeçilmez gerekli aksesuarlardan biri olarak kravat her zaman birkaç farklı çeşit ile dolabınızda yer almalıdır.

 

 

En Çok Kullanılan Aksesuar Modelleri

  Gündelik hayatta düzenli bir şekilde kullanım ihtiyacı hissedilen veya özellikle isteğe bağlı olarak kullanılan aksesuarlar genellikle belirli modellere sahip ana çizgiler ile birbirinden ayrılmaktadır. Örneğin, temel olarak kravatkemer ve mendil gibi değişen ürünler bir takım elbisenin vazgeçilmez parçaları olarak kullanılmaktadır. Öte yandan gündelik hayatta tüm elbiselerin altında mutlak olarak ihtiyaç duyacağınız iç giyim ürünleri yani çamaşırlar ve çoraplar gibi ürünler yer almaktadır. Bu tarz ürünleri çoğu zaman teker teker birbirinden ayrı renklerde ve modellerde seçmeyi uygun bulsanız da bazen bir set halinde veya hediyelik bir paket halinde temin etmeyi de tercih edebilirsiniz.

Genel olarak aksesuar modelleri birbirinden ayrı alt kategoriler ile çok geniş bir seçenek oluştururken, bu seçeneklerin her biri Morven sayesinde size özel bölümler halinde sunulmaktadır. Ana kategori kapsamında da seçebileceğiniz birçok farklı alt kategoride bu ürünlere ayrı ayrı ulaşabilir, istediğiniz çeşitleri, renkleri, değişen malzeme nitelikleri veya kullanım özellikleri ile temin edebilirsiniz. Örneğin günlük hayatta bir erkek için en önemli ihtiyaçlardan biri olan cüzdan & kartlık gibi bir ürün dahi fermuarlı, unisex, deri, spor veya sadece para cüzdanı gibi değişen modeller ile tercih edilebilir.

 

 

İç Giyim Ürünlerinde Özenli Seçimler

  Erkek için aksesuar seçimlerine bakıldığında en önemli noktalardan birisi elbette ki iç giyim ürünlerinin doğru seçilmesidir. Çünkü bu ürünler özellikle gündelik hayatınızda ne tarz elbiseler tercih ederseniz edin hayatınızın sağlıklı ve konforlu bir şekilde devam etmesi için büyük bir yere sahiptir. Ürün çeşitleri içerisinde genellikle iç çamaşırı yer alırken, bu ürünleri de günümüzde birçok kişi boxer modelleri üzerinden tercih etmektedir. Bu noktada istediğiniz farklı renkler ve beden aralıklarıyla bu ürünleri tekli veya set şeklinde temin etme imkanınız yer almaktadır.

 

 

Koşulsuz İhtiyaç Oluşturan Çoraplar

  Erkeklerin günlük hayatında yine hangi tür ayakkabı kullanırsa kullansın mutlaka kullanması gereken en önemli çeşitlerden birisi de erkek çorap çeşitleri olacaktır. Çünkü çorap ayakkabı içerisinde ayağın korunabilmesini, ayağın kokmasının engellenmesini, ortopedik yapının bozulmamasını ve aynı zamanda dış görünüşün estetik olmasını sağlamaktadır. Bu bağlamda da günümüzün sunduğu çeşitliliğe bağlı olarak klasik bir erkek çorabı seçebileceğiniz gibi isterseniz kısa patik tarzındaki ürünleri, pantolon çoraplarını veya babet çorap tarzındaki ürünleri seçerek uygun kullanım oluşturabilirsiniz.

Çorap seçimlerinde özellikle renklerde ayakkabı, elbise ve ten uyumu çok önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle bazı kişiler tarafından kabul edilmese de bazı kişiler için de vazgeçilmez direkt olarak beyaz öncelikli tarihler arasında yer alırken, en standart ve her elbise ile kullanılabilecek yapıya sahip olan ürün çeşidi ise siyah çorap olmaktadır. Aslında bu konuda geniş renk seçenekleri ile bakıldığında lacivert, gri, bordo, mavi, kahverengi veya saks mavisi gibi birçok farklı renk üzerinden seçimler yapma imkanı da bulunmaktadır.

 

 

İş Hayatı İçin Gereken Takım Elbise Aksesuarları

  Takım elbiseler günlük hayatta özellikle çalışan insanın en çok ihtiyaç duyduğu giyim türleri arasında yer alır. Çünkü bu giyim tarzı ofis çalışanları, memurlar, öğretmenler, doktorlar, profesörler, hukukçular veya mühendisler gibi birçok kişinin günlük hayatında en fazla ihtiyaç duyduğu standart giyim türüdür. Bu giyim türü içerisinde de her erkeğin mutlak bir şekilde gündelik olarak kullanacağı erkek aksesuar çeşitleri yer alacaktır. Bu aksesuarlar kimi zaman para ve kartlarınızı muhafaza etmek kimi zaman şıklığınızı korumak kimi zaman da tarzınızı tamamlamak için gerekecektir.

Takım elbise ile birlikte en fazla kullanılan aksesuar ilk olarak akla gelen kravat olacaktır. Çünkü takım elbise içerisinde boyunda bağlanmış olan bu aksesuar ile birlikte renk uyumu da elde edildiğinde tamamlayıcı bir yapı sağlanır. Bu tamamlayıcı yapı sayesinde de dış görünüşte çok daha estetik bir sonuç elde edilirken, resmi kurallara uygun bir şekilde giyim uyumu sağlanmış olacaktır. Ülkemizde hava koşulları gereği yaz mevsimlerinde çalışanlar için bu aksesuar kullanımında zorunluluk ortadan kaldırılsa da yine de yaz mevsiminde dahi kullanım gerçekleştiren birçok kişi bulunmaktadır.

Farklı bir noktada takım elbise ile birlikte kullanılacak ürünlere bakıldığında da özellikle damat adayları açısından yine kravat ile birlikte farklı ürün çeşitlerine de ihtiyaç bulunmaktadır. Örneğin hem gündelik hayatta çalışan kişiler tarafından kullanılabilecek hem de damatlık ile birlikte kullanılacak bir kol düğmesi önemli bir tamamlayıcı üründür. Özellikle de damatlık ürünler akla geldiğinde en önemli tamamlayıcılardan birisi papyon & kuşak ikili seti olacaktır. Bilhassa kırmızı, siyah veya beyaz gibi renkler ile tercih edilen bu ikili, bir takım elbisenin damatlığa dönüştüğünün kanıtı olarak da kabul edilmektedir.

 

 

Özel Yapılı Deri Aksesuarlar

  Deri, ayakkabı ve kemer gibi temel ürünler için tercih edilen en kaliteli malzeme olarak bilinmektedir. Keza bu bağlamda kemer en önemli tamamlayıcı ürünlerden biri olarak neredeyse her erkeğin kot pantolon, kumaş pantolon, damatlık, takım elbise veya bazen şort ile dahi kullanması gereken bir üründür. Bunun yanında yine deri malzeme ile üretilerek kullanımı gerçekleştirilen ve bazen de suni deri ile üretimi gerçekleştirilmiş çanta gibi önemli bir aksesuar da yer alır. Bu noktada seçilen aksesuarda kullanıcının ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak dosya taşınabilecek, bilgisayar taşınabilecek veya elde taşınabilecek boyutlarda siyah ya da lacivert gibi renkler tercih edilebilir.

Deri malzeme ile üretimi gerçekleştirilen en önemli ürün çeşitleri arasında elbette ki deri cüzdan yer alır. Bu ürün günümüzde erkek cüzdan olarak özellikle farklı yapılarıyla kartlık cüzdan erkek veya çok daha büyük boyutlu unisex bir şekilde tercih edilebilir. Günümüzde farklı boyutlarıyla içerisinde veya üst kısmında telefonu da barındırabilecek şekilde seçilen deri cüzdan erkek ürünleri, gündelik hayatta para, kredi kartları, kartvizitler, önemli notlar, defter, telefon gibi birçok önemli eşyayı bir arada tutabilmeniz ve koruyabilmeniz için size katkı sağlayacaktır. Hatta bu noktada özellikle kartlık cüzdan ile çok daha pratik bir yapı elde edilirken, fermuarlı cüzdanlar sayesinde de daha fazla eşyayı bir arada taşıma imkanı elde edilmektedir.

 

 

Uygun Fiyatlar İle Erkek Aksesuar Seti Fırsatları

  Erkekler için seçilebilecek aksesuarlar çok geniş bir yapıya ayrıldığı gibi görüldüğü üzere bu ürünlerin bazıları direkt olarak ihtiyaç bazıları ise genellikle erkekler için hediye niteliğinde bulunmaktadır. Bu bağlamda da Morven olarak sizler için sunduğumuz bu ürünlerde özellikle hediye seti konumunda birçok tercih yer almaktadır. Bu tip setler içerisinde de özellikle erkek aksesuar seti (cüzdan, kemer, saat, anahtarlık) gibi birtakım ürün temin etmeniz mümkün olacaktır. Bu takım ürünü arkadaşlarınız, babanız veya kardeşiniz gibi hayatınızdaki önemli kişiler için hediye konumunda tercih edebilirsiniz.

Yine önemli bir yapıya sahip olan ve fiyat açısından da alternatifler ile fırsatlar oluşturan diğer ürün çeşitleri arasında da özellikle son yılların en önemli çeşitlerinden biri olan maske ürünleri bulunmaktadır. Gündelik hayatta sağlıklı ve risklerden uzak bir iş hayatı ve sosyal hayat sürdürebilmek için giyim tarzınız ile uyumlu bir şekilde kullanmak isteyeceğiniz bu ürün çeşidinde de birçok farklı kalite standardı ve renk ile birlikte seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Son noktada Morven kalitesi ile seçebileceğiniz tüm aksesuarlar uygun bir rakam ile sizlere farklı alışveriş avantajlarıyla sunulurken, aynı zamanda özel tercihler için de bazı keyifli ayrıntılar ile alışveriş şansı tanınmaktadır. Bu kapsamda sizin için markamız kalitesi ile özel bir üretim üzerinden sunduğumuz parfüm çeşitlerini de denemeniz vasıtasıyla sahip olduğunuz giyim tarzında etkili ve sağlıklı bir koku elde edebilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR