24 SAATTE KARGO

Slim Fit Gömlek

Gösterilen: 1 ile 50 arası, Toplam: 172 (4. Sayfa)

Erkek Slim Fit Gömlek

1987 yılında Hatay merkezli olmak üzere erkek modasını tutkusu ile kurulmuş olan firmamız daha sonrasında gelişen teknoloji ile beraber web üzerinden satış hizmetlerine de başlamıştır. 2016 yılı itibari ile Türkiye genelinde 20'den fazla mağazası, 7 adet bayiisi ve 22 corner ile birlikte hizmet vermekte olan firmamız üzerinden erkek modasına dair aradığınız her şeyi bulabilmeniz mümkündür. Kombin, takım elbise, ceket, gömlek, pantolon, triko, mont & kaban, ayakkabı, aksesuar, outlet ve instashop gibi sekmeler üzerinden aradığınız ürünü kolaylıkla bulabileceğiniz web sitemizin yanı sıra size yakın olan mağazalarımızdan da istediğiniz ürünü anında satın alabilmeniz mümkün olmaktadır. Firmamız 18-30 yaş ile 30-50 yaş arasındaki bütün erkek kesime hitap edebilecek olan geniş ürün yelpazesi ile birlikte hizmet vermektedir. Moda trendlerini ve erkek giyimini yakından takip eden firmamız dünya trendi olan ürünleri getirerek müşterilerimizin beklentisini karşılamaktadır.

Slim Fit Gömlek Modelleri

Firmamız mağazalarından ya da web sitesinden satın alabileceğiniz ürünlerden bir tanesi olarak slim fit gömlek erkeklerin gerek günlük hayatlarında gerekse de iş hayatlarında sıklıkla tercih ettikleri bir gömlek modelidir. Gömlek modelleri arasında web sitemizde yer alan ürünlerin yanı sıra mağazalarımızda da envai çeşit renk ve model arasında seçim yapılabilir. Bu gömlekler ürün özelliği ile beraber pamuk ve polyester karışımı bir maddeden üretilmektedir. İlkbahar ve yaz mevsim dönemlerinde slim fit kalıbından dolayı rahat giyilebilecek olan bu modellerden biri tercih edilebilir. Uygun fiyatlı ürün seçenekleri arasından birçok renge erişim sağlayabilecek olan müşterimizin bu alandaki beklentisini karşılayabilmek adına ürünün beden tablosu bilgileri tarafımızca verilmektedir. Firmamızda yer alan gömlek modellerinden bir tanesi olarak erkeklerin bedenine tam olarak oturan ve hatları belli eden bu kalıp sıklıkla tercih edilmesi ile bilinir.

Slim Fit Gömlek Fiyatları

Firmamız bünyesinde satışı gerçekleştirilen gömlek modellerinden bir tanesi olarak slim fit gömlek hem yüksek kaliteli ürün malzemesi hem de uygun fiyat ile müşterimize ulaşmaktadır. Sektör içerisindeki deneyimi ile beraber yıllardır müşterilerimize en iyi şekilde hizmet verme anlayışımız teknolojik gelişmelerin ışığında web sitemiz üzerinden binlerce kişiye aynı anda ulaşma imkanını vermektedir. Firmamız bünyesinde bu gömlek modellerinin her birine aynı fiyat üzerinden erişim sağlayabilmek mümkün olurken ürünün satın alınması durumunda 3 iş günü içerisinde firmamız tarafından ürün kargoya verilir. Müşterimizin vermiş olduğu adrese özenli bir şekilde paketlenerek gönderilen üründe iade ve değişim koşulları gereğince müşterimizin hakları korunarak işlem yapılır. Gömlek modelleri içerisinde fiyatlandırma baz alındığı zaman rakiplerine göre oldukça uygun bir fiyat üzerinden kaliteli hizmet sunumu gerçekleştiren firmamızda birden fazla ürün ve renk seçeneğine siz de erişim sağlayabilirsiniz. Bunun için web sitemizi ya da mağazalarımızı ziyaret etmeniz yeterlidir.