İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI

Ürününüzün değişimini morven.com.tr üzerinden ya da Konsept Mağazalarımızdan yapabilirsiniz. morven.com.tr üzerinden değişim yapmak için iade ile aynı işlem süreci geçerlidir. Konsept Mağazalarımızda değişim yapmak içinse ürünün orijinal ambalajı ve faturası ile birlikte mağazaya gidilmesi gerekmektedir. Ürünün morven.com.tr den alımı esnasında kullanılan kupon kodu, indirim çeki, hediye çeki vb. özel indirimler varsa mağazadan yapılan değişimlerde bu indirimlerin tamamı geçersiz olacaktır. Ürünün mağazada o esnadaki satış fiyatı ve uygulanan promosyonlar geçerli olacaktır.


İADE KARGOSU


Anlaşmalı olduğumuz ve ürünün size teslimatını yapan kargoyu tercih etmeniz durumunda kargo ücreti ödemezsiniz. Ücretsiz olarak Yurtiçi Kargo ile gönderebilirsiniz. İade için bunun dışında bir kargo şirketini tercih etmeniz durumunda, kargo ücreti müşteri tarafından karşılanır.

İADE ETME SÜRESİ


İade etme süresi, Tüketici Kanunu'ndaki, "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" maddesine göre, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gündür. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusur sebebiyle yapacağınız iadelerde de, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

İADE İŞLEM SÜRECİ


morven.com.tr iade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol etmektedir. İadeniz kabul edildiğinde ve tarafımızdan para iadeniz gerçekleştiğinde e-mail ile bilgilendirileceksiniz. İadenin hesabınıza yansıma süresi, banka tarafından belirlenmektedir ve tarafımızdan müdahale edilememektedir.

İADE KOŞULLARI


Ürünü orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza ulaştırmanız, İade İşleminde fatura ibraz etmek zorunda değilsiniz. Eğer fatura firma adına kesilmiş ise, tarafımıza iade faturası kesilip ibraz edilmelidir. Ürünü, tarafınıza teslim edildiği andaki hali ile geri vermekle, kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybını ödemekle yükümlüsünüz. Ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili birimlerce incelenecek ve iadesi için onay verilecektir. Bu süreç ortalama 3-5 iş gününü kapsamaktadır.

İADE ADRESİ

İNTERNET SATIŞI DEĞİŞİM VE İADE DEPARTMANI

Adres: Kocavezir Mahallesi Pazarlar Caddesi No : 68 Kat : 3 Seyhan/ADANA

Tel: 0322 352 56 32

Fax: 0322 352 56 77

E-posta: [email protected]

Mersis NO: 0175006026300022