kargo
KARGO BEDAVA
200 TL ve Üzeri Alışverişlerde
ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

CÜZDAN & KARTLIK

  Erkekler için cüzdan ve kartlık, gün içerisinde en çok kullanılan aksesuarlardan. Her ne kadar bir düzenleyici görevi görseler de, giyim tarzı ile uyumlu ve şık olmaları herkes tarafından istenen bir şey. Aynı zamanda kaliteli bir malzemeden yapılmış olmaları ve uzun süreli bir kullanım vadetmeleri de büyük önem taşıyor. Renk seçiminden malzeme seçimine, boyuttan işlevselliğine kadar, cüzdan kartlık seçimlerinde dikkat edilmesi gereken önemli detaylar var.

 

 

Cüzdan ve Kartlık Seçimi

  Cüzdanlar ve kartlıklar, erkeklerin yaşam tarzını en iyi şekilde yansıtmayı başaran aksesuarların başında geliyor. Cüzdan ya da kartlık seçimi giyim kuşamla uyumlu olması gerektiği kadar, erkeklerin karakterini yansıtacak özellikte de olmalıdır. Örneğin eğer klasik bir giyim tarzı tercih edecekseniz, bununla uyum gösterecek bir erkek cüzdan kartlık modellerinden birini seçmeniz gerekiyor. Erkekler tarafından klasik giyimde genellikle deri malzemeden üretilmiş olan cüzdan kartlık takım modellerden tercih ediliyor. Burada önemli olan bir diğer noktada, ihtiyaçlarınıza göre cüzdanın ve kartlığın boyutunu seçmek. Bir diğer detay ise nerede taşıyacağınız. Eğer pantolonunuzun arka cebinde taşıyacaksanız, şişkinlik yapıp kötü görünmesini engellemek adına daha ince tasarıma sahip cüzdan kartlık erkek seti ürünlerinden birini tercih etmeniz gerekiyor. Eğer çantanızda taşımak istiyorsanız, bu durumda daha büyük modellerden tercih edebilirsiniz.

Günümüzde artık erkekler üzerlerinde çok yüksek miktarlarda kağıt para taşımıyor. Artık her iş kolay bir şekilde kartlar ile hallediliyor. Bu yüzden de cüzdanların boyutları gittikçe kısaldı. Bu yüzden aslında cüzdanların yerini daha çok kartlıklar almış durumda. Elbette bazı erkekler gereğinden fazla kart taşımak zorunda kalabilir ve bu durumda da cüzdanlara yönelebilir. İster kartlık, ister cüzdan, isteğiniz ne olursa olsun, en şık ve en kaliteli cüzdan kartlık erkek modasının önemli markalarından Morven’de!

 

 

Şık Bir Hediye Olarak Cüzdan ve Kartlık

  Cüzdanlar ve kartlıklar şüphesiz ki erkekler için en ideal hediyelerin başında geliyor. İster babalar gününde babalarınıza, isterseniz sevgililer gününde ya da doğum gününde partnerinize ya da eşinize, isterseniz de özel bir etkinlikte bir dostunuza rahatlıkla bir cüzdan ya da kartlık hediye edebilirsiniz. Elbette bir hediyelik cüzdan kartlık set erkek bireyin tarzına ve yaşam stiline göre de belirlenmelidir. Örneğin klasik giyimden hoşlanan bir erkeğe siyah ve kahverengi renklerde bir cüzdan ya da karlık hediye edebileceğiniz gibi, daha çok spor giyinmeyi seven erkeklere ise daha renkli, canlı ve daha esnek malzemelerden üretilmiş cüzdan kartlık modellerinden hediye edebilirsiniz. Eğer hediye seçimi konusunda bir türlü karar veremiyorsanız ve bir çıkmaza düştüyseniz, bu durumda cüzdan kartlık modelleri sizin için kurtarıcı olacaktır.

 

 

Cüzdanın ve Kartlığın Özellikleri Nasıl Olmalı?

  Cüzdan seçerken elbetteki giyim tarzının etkisi çok büyük. Her nasıl bir giyim ürünü ya da tamamlayıcı aksesuar alıyorsanız, bu durumu göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Eğer spor bir tarzınız varsa ve genellikle jean pantolon ve üstüne tişört ya da gömlek gibi kombinler tercih ediyorsanız, bu durumu cırt cırtlı ve renkli, daha spor görünen erkek cüzdan modellerinden tercih edebilirsiniz. Eğer klasik bir giyim tarzına sahipseniz, bu durumda belirleyici olan kemer ve ayakkabı seçimidir. Örneğin kemeriniz ve ayakkabınız deri malzemeden yapılmış ise, bu durumda kullanacağınız kredi kartlığı da deri malzemeden yapılmış olmalıdır. Klasik giyimde tercih edilen ayakkabı ve kemer renkleri genellikle siyah, kahverengi ve lacivert olduğu için, seçilen kartlıklar da bu renklerde olmalıdır. Söz konusu giyim tarzı ve renkleri, sizi daha ciddi ve daha resmi gösterecektir.

Eğer üzerinizde sıklıkla bozuk para taşıyan bir insansanız, bu durumda bozuk para bölmesi bulunan bir cüzdan erkek için kolaylık yaratacaktır. Böyle durumlar için kartlık genellikle uygun olmaz. Bazı cüzdanlarda kağıt para bölmesinden birden fazla alan bulunur. Yani diyelim ki ödeme yapacağınız kağıt paraları birbirinden ayırmak istiyorsunuz ya da iki farklı para birimi taşıyorsunuz, bu durumda iki ya da daha fazla kağıt para bölmesi bulunan kartlık cüzdan modellerini tercih edebilirsiniz. Eskiden kimlik ve ehliyet gibi kartlar büyük boyutlara sahipti ve ehliyet ile kimliği cüzdanda taşıyabilmek için büyük boyutlu cüzdan kartlık modellerinden kullanmak gerekiyordu. Fakat artık günümüzde kimlik ve ehliyetler de kredi kartı boyutuna geldiği için, böyle bir durum ortadan kalktı. Son olarak unutulmamalıdır ki, eğer uzun süreli bir kullanım istiyorsanız ve beğendiğiniz bir cüzdanı kısa süre içerisinde kullanılmaz bir halde görmek istemiyorsanız, bu durumda mutlaka deri cüzdan kartlık takım ürünlerinden tercih edin.

 

 

Cüzdan Kullanmak Neden Önemli?

  Günümüzde her ne kadar kağıt para taşımaktan uzaklaşmış olsak da, sonuçta bizler için çok değerli olan kartlar taşıyoruz. Ve bu kartlardan herhangi birini bir yerlerde düşürmemiz ya da kaybetmemiz, başımıza ciddi sıkıntılar açabilir. Eğer bir erkek cüzdan kartlık taşımıyorsa ve nakit paralarını ya da kartlarını cebinde taşıyorsa, bu durumda sahip olduğu bu nakit parayı ya da kartları kaybetme ihtimali daha yüksek oluyor. Bu yüzden herhangi bir kayıp yaşamamak ve yaşanılan kayıpların bize sıkıntı yaratmasının önüne geçmek istiyorsak, mutlaka kartlık ya da erkek cüzdan kullanmamız gerekiyor.

Cüzdan kullanmanın bir diğer önemi de düzenli olmak. Cüzdan kullanmayan erkekler genellikle cüzdanlarında taşımaları gereken şeyleri pantolon, gömlek, ceket ya da çanta gibi diğer giyim ürünleri ve aksesuarlarının içinde taşıyor. Böyle durumlarda aranılan şeyi bulmak çok da kolay olmuyor ve bu durum hem can sıkıyor, hem de zaman kaybettiriyor. Oysa cüzdan kartlık erkek için aradığı şeylerin hepsini tek bir yerde toplamak ve ihtiyaç anında kolayca ulaşmak anlamına geliyor. Bu yüzden, eğer siz de düzenli bir erkeğe dönüşmek ve ihtiyacınız olan tüm kartları ve nakit parayı tek bir yerde taşımak istiyorsanız, bunun için cüzdan kartlık set erkek modelleri arasından bir seçim yapmanız gerekiyor.

 

 

Cüzdan ve Kartlık Nereden Alınır?

  Eğer herhangi bir markadan alınmış, sıradan bir cüzdan kartlık erkek seti kullanmak istemiyorsanız, bu konuda seçici davranmanız gerekiyor. Çünkü cüzdanlar ve kartlıklar, sizi her zamankinden şık gösterebileceği gibi, aynı zamanda kötü bir seçim ile şıklığınızı da bozabilirler. Bu yüzden en ince ayrıntının bile değerlendirildiği, özenli bir seçim yapılmalıdır. Seçiminiz sırasında kalite ve marka önemli olduğu kadar, fiyat ve işlevsellik de büyük önem taşır. Kaliteli ve uygun fiyatlı bir cüzdan erkek için şık olabilir fakat işlevsellik bakımında işe yaramıyorsa, kötü bir seçim olacaktır. Bu yüzden en kaliteli malzemelerin kullanıldığı, uygun fiyatlı ve işlevsel bir kredi kartlığı, karşınıza çıkan kartlıklar arasında yapabileceğiniz en iyi seçim olacaktır.

Morven, üretmiş olduğu cüzdan kartlık modelleri ile sizlere yukarıda saydığımız tüm özellikleri vadediyor. Bu yüzden tıpkı diğer giyim ürünlerinde olduğu gibi, bu alanda da çok geniş bir müşteri kitlesine ulaşmış durumda. Siz de hemen alışverişe başlamak ve birbirinden güzel Morven fırsatlarından yararlanmak için internet mağazamızı kullanın.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR