HAKKIMIZDA

 

1987 yılında Hatay'da moda dünyasına tutku ile atılan ilk adım 2023 yılına geldiğimizde "modada fazlası" sloganı ile Türkiye'de 30 mağaza 22 corner dünyada ise 5 kıta ve 30'dan faza ülke ile geniş bir coğrafya ve müşteri kitlesine ulaşmaktadır.

150 den fazla çalışanı ve 36 yıllık birikimi ile moda dünyasında ilerleyen firmamız dünya trendlerini düzenli olarak izlemekte ve her sezon dünyanın farklı ülkelerinde moda fuarlarına katılmaktadır. Tasarıma ve inovasyona verdiği önem ile yılda iki koleksiyon oluşturmakta ve müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Markamız 18 - 30 ve 30 - 50 yaş aralığında smart casual, klasik ve damatlık koleksiyonları ile moda trendlerini takip eden erkeklerin moda ihtiyaçlarını karşılamak üzere konumlandırılmıştır. Ulaşılabilir fiyatları ile toplumun tüm kesimlerini kucaklayan firmamız şık giyinmeyi standartlaştıracak bir fiyat politikası izlemektedir.

 

MİSYON
 

Toplam kalite yönetimi ile iş ortaklarına ve müşterilerine daima ulaşılabilir fiyat ve kaliteli ürün performansı sunmayı misyon olarak benimsemektedir.

 

VİZYON
 

29 Yıllık deneyim ve bilgi birikimi ile sahip olduğu insan kaynakları ile ulusal ve global pazarda marka bilinirliği yüksek bir erkek giyim markası olma hedefinde ilerlemektedir.

 

ÜRÜN KARMASI
 

Ulaşılabilir fiyat politikası firmamızın ana felsefesidir ve bu felsefe ile bir erkeğin gardırobunda bulunabilecek boxer dan çoraba; takım elbiseden gömleğe, kol düğmesinden kravata tüm giyim ihtiyaçlarını tek çatı altında giderebileceği bir koleksiyon karmasına sahiptir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR