kargo
KARGO BEDAVA
200 TL ve Üzeri Alışverişlerde
399,99 TL KDV Dahil
799,98 TL KDV Dahil
399,99 TL KDV Dahil
799,98 TL KDV Dahil
399,99 TL KDV Dahil
799,98 TL KDV Dahil
399,99 TL KDV Dahil
799,98 TL KDV Dahil
399,99 TL KDV Dahil
799,98 TL KDV Dahil

TRİKO

  Erkek modasının belirleyici ürünlerinden biri olan triko, hem klasik giyim ile hem de spor giyimle uyum gösterebilecek benzersiz bir üst giyim ürünü. Moda dünyasının her zaman gündeminde yer almış, her sezon yenilenen modelleri ile büyük beğeni toplayan trikolar, ağırlıklı olarak sonbahar ve kış aylarında tercih ediliyor olsa da, serin yaz akşamları için de kurtarıcı bir üst giyim ürünü oluyor. Triko giyim kategorisinde kazak, boğazlı kazak, süveter, yelek, hırka ve ceket gibi ürünler bulunuyor. Kolay kombin yapılabiliyor olmaları sebebiyle, genellikle erkeklerin dolabında bir ya da birden fazla olarak bulunuyor. Tüm bunların yanında triko kazaklar rahatça hareket edebileceğiniz esnek kumaşlara sahip.

 

 

Triko Giyim Ürünleri

  Triko giyim kategorisi içerisinde yalnızca tek bir giyim ürünü değil, pek çok alternatif seçenek var. Triko giyim kategorisi altında bulabileceğiniz alternatifler şunlar: Polo yaka triko, yarım balıkçı triko, sıfır yaka triko, balıkçı triko, V yaka triko, triko ceket ve triko yelek. Bu triko ürünlerin tamamını gündelik hayatınızda kullanabileceğiniz gibi, iş hayatında ya da özel etkinliklerde de kullanabilirsiniz. Örneğin bir polo yaka triko girdiğiniz her ortama kolaylıkla uyum sağlayabilecek türden bir üst giyim ürünüdür. Ya da eğer arkadaşlarınızla soğuk bir kış akşamında bir etkinliğe katılacaksanız, bu durumda bir balıkçı triko ya da yarım balıkçı triko da tercih edebilirsiniz. Elbette bunlar dışında triko giyim ürünleri ile yapabileceğiniz sayısız kombin bulunuyor. Tek yapmanız gereken nasıl bir tarz yaratmak istediğinize karar vermeniz. Hemen arkasından Morven internet mağazasına girebilir ve bu tarza en uygun erkek triko kazak modelleri arasında seçim yapabilirsiniz. 

 

 

Triko Modasına Dahil Olun!

  Eğer siz de moda trendlerini yakından takip ediyor ve ayak uydurmaya çalışıyorsanız, o halde triko modasına da çoktan uymuşsunuz demektir. Özellikle sonbaharın ve kış aylarının yaklaşması ile birlikte, yeni triko modelleri de yavaş yavaş piyasaya çıkmaya başladı ve aslında yeni triko modasına uymak için alışveriş yapılması gereken en uygun zamanlardan biri içindeyiz. Çünkü hem triko ceket, hem de erkek kazak modelleri sonbahar ve kış ayları için oldukça ideal. Örneğin eğer yoğun bir iş ortamında çalışıyorsanız ve bu ortam içerisinde ceket giymek artık sizi sıkıyorsa, bu durumda kendinizi rahatlatmak için triko yelek modellerini giymeyi tercih edebilirsiniz. Ya da şık bir hırka da yine sizi şık gösterecek ürünlerden biri olacaktır. İsterseniz farklı yaka seçenekleri arasında seçim yapabilir, bir yandan rahat, bir yandan da şık bir görünüm yaratabilirsiniz. 

Triko kumaşlar dendiği zaman akla ilk gelen şey rahatlık ve esneklik. Dolayısıyla triko erkek giyimi çok büyük bir rahatlık ve konfor sağlıyor. Çünkü hem şık olmak hem de rahatsız olmak kötü bir tercih. Eğer şık oluyorsanız, rahatlığı da önemsemeniz gerekiyor. 

 

 

Triko ile Kombin Önerileri

  Her giyim ürününde olduğu gibi, elbette erkek triko modellerinde de oluşturabileceğiniz pek çok kombin seçeneği mevcut. Örneğin eğer bir bisiklet yaka ya da sıfır yaka triko giyecekseniz, giydiğiniz trikonun içine bir gömlek, altına da bir kanvas pantolon tercih edebilirsiniz. Böyle bir durum sizi ofis ortamınızda daha samimi gösterecek fakat şıklığınızdan ve ağırbaşlılığınızdan da ödün vermeyecektir. Mevsimin kışa döndüğü zamanlarda ve soğuk günlerde bir boğazlı kazak ile hem kendinizi hem de ortamı ısıtabilirsiniz. Bu triko erkek kazak modellerini isterseniz bir ceket, isterseniz de bir mont ile bir arada kullanabilirsiniz. Eğer daha spor ve dana dinamik bir görünüm yaratmak isterseniz, bunun için V yaka triko modellerinden herhangi birini tercih edebilirsiniz. 

İş ya da benzer ciddi ortamlarda genellikle bir triko kazak altına onunla uyumlu olacak şekilde bir triko erkek gömlek tercih ediliyor. Bir yandan gömlek ciddiyeti ortadan kalkarken, triko sıcaklığı görünüme dahil oluyor. Aynı zamanda yine gömleklerle daha sportif bir görüntü yaratmak adına bisiklet yaka trikolar da tercih ediliyor. Eğer bir balıkçı yaka triko ya da boğazlı kazak tercih edecekseniz, altına hem kumaş pantolon hem de kot pantolon düşünebilirsiniz. Eğer tercihiniz daha klasik bir giyim ise, örneğin takım elbise giyecekseniz, gömlek yerine V yaka triko tercih edebilirsiniz. Böyle bir kombin içerisinde genellikle düz ya da basic modeller daha iyi olacaktır. Çünkü desenli triko modelleri böyle bir kombin ile uyumlu olmayacaktır. 

 

 

Triko Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Her ne kadar triko kazak erkek modasının en şık modellerinden biri olsa da, eğer doğru seçimler yapamazsanız şıklık yaratmak şöyle dursun, kendinizi hoş olmayan bir tarzın içinde bulabilirsiniz. Bu yüzden de seçim yaparken bazı önemli noktaları atlamamanız ve göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Burada tüm giyim ürünlerinde olduğu vücut tipine göre seçim ilk sırada yer alıyor. Örneğin vücudunuza oturmayan, çok dar ya da çok bol olan erkek kazak modelleri, sizi olduğunuzdan daha zayıf ya da daha kilolu gösterebilir. Bu durum insanların sizin hakkınızda yanlış izlenimlere kapılmasına sebep olabilir. Bu yüzden vücudunuza tam oturan erkek kazakları tercih etmeniz her zaman sizin yararınıza olacaktır. Aynı zamanda günlük yaşamınız içerisinde sizi rahatsız edecek, hareket imkanlarınızı kısıtlayacak ya da kumaş kalitesinin kötü olmasından dolayı sizi terletecek ya da üşütecek erkek kazak modellerinden de uzak durmanız gerekiyor. 

Eğer biraz kilo aldıysanız ve göbeğinizi gizlemek gereksinimi duyuyorsanız, bu durumda lastikli triko modellerini tercih etmemeniz gerekiyor. Böyle bir durumda omuz ya da göğüs kısmında desenleri olan triko kazaklar tercih edebilirsiniz. Böyle bir triko dikkati göbek bölgesinden uzaklaştıracak ve desenlerin olduğu omuz ve göğüs bölgesine çekecektir. Ayrıca böyle durumlar için beyaz kazak modelleri yerine örneğin bir siyah boğazlı kazaktercih edebilirsiniz. 

 

 

Triko Nereden Alınır?

  Eğer kendi vücut tipinizi belirlediyseniz, nasıl bir tarz yaratmak istediğinize ve ne tür bir kombin yapmak istediğinize karar verdiyseniz, o halde sıra alışverişe geldi demektir. İsterseniz kış ayları için erkek boğazlı kazak modelleri, isterseniz de iş ortamı için triko erkek yelek modellerini hem kaliteli, hem de uygun fiyatlarla bulabileceğiniz, güvenilir bir marka elbette bulunuyor: Morven! Morven ismi sınırları aşmış ve tüm dünyaya yayılmış bir marka olarak triko sektörünün ve triko modasının öncülerinden biri durumunda. 

Tüm erkekler bilir ki, boğazlı kazak erkek modasının en şık üst giyim ürünlerinden biri. Hem triko kazak, hem söz konusu boğazlı kazak modelleri erkek şıklığı yaratılırken sıklıkla başvurulan ürünlerden. Bu yüzden şıklık yaratmak için bir ya da birden daha fazlasına dolaplarda ihtiyaç var. Siz de siyah boğazlı kazak erkek modelleri ve diğer tüm triko ürünleri için Morven internet mağazasına uğrayabilirsiniz. Morven 1987 yılında bu yana var olduğu bu piyasa içerisinde üretimine kesintisiz olarak devam ediyor ve erkek modasının belirleyici markalarından biri olarak moda dünyasındaki yolculuğuna devam ediyor. Siz de alışverişe başlamak ve modaya ayak uydurmak için geç kalmayın.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR