kargo
KARGO BEDAVA
200 TL ve Üzeri Alışverişlerde
1.399,99 TL KDV Dahil
2.799,98 TL KDV Dahil
1.399,99 TL KDV Dahil
2.799,98 TL KDV Dahil
1.399,99 TL KDV Dahil
2.799,98 TL KDV Dahil
1.399,99 TL KDV Dahil
2.799,98 TL KDV Dahil
1.799,99 TL KDV Dahil
3.599,98 TL KDV Dahil
4.499,99 TL KDV Dahil
8.999,98 TL KDV Dahil
4.499,99 TL KDV Dahil
8.999,98 TL KDV Dahil
4.499,99 TL KDV Dahil
8.999,98 TL KDV Dahil
4.499,99 TL KDV Dahil
8.999,98 TL KDV Dahil
3.899,99 TL KDV Dahil
7.799,98 TL KDV Dahil
1.799,99 TL KDV Dahil
3.599,98 TL KDV Dahil
1.799,99 TL KDV Dahil
3.599,98 TL KDV Dahil
1.799,99 TL KDV Dahil
3.599,98 TL KDV Dahil
1.799,99 TL KDV Dahil
3.599,98 TL KDV Dahil
3.399,99 TL KDV Dahil
6.799,98 TL KDV Dahil
3.399,99 TL KDV Dahil
6.799,98 TL KDV Dahil
3.399,99 TL KDV Dahil
6.799,98 TL KDV Dahil

AYAKKABI

  Vücudun sağlıklı bir yapı ile ortopedik bir hareket kabiliyeti elde edebilmesi ve bunu koruyabilmesi açısından gündelik hayatta kullanacağınız ayakkabı her zaman en önemli faktördür. Bu nedenle de hangi yaşta olursanız olun ve hangi tarzı tercih ediyorsanız olun, erkek ayakkabı seçimlerine yüksek özen göstermeniz önemlidir. Çünkü bu sayede sağlığınızı koruyarak kendinizi daha konforlu ve daha güçlü hissedebilirsiniz.

Ayakkabı aslında giyimin rutin bir parçası olarak çoğu zaman es geçilen ve sadece gereklilik icabı temin edilen bir ürün olarak kabul edilmektedir. Ancak hem vücudunuzu koruyabilmek hem de gerçekten keyifli bir tarz elde edebilmek için ayakkabı erkek seçimlerine çok yüksek özen göstermek gerekir. Bu nedenle Morven olarak sizlere genel bir ayakkabı kategorisi içerisinde hem klasik ayakkabı hem de casual koleksiyonda değişen çeşitler ile ürün seçim şansı sağlıyoruz.

 

 

Yılların Değiştiremediği Klasik Ayakkabı Modelleri

  Ayakkabı denildiğinde erkeğin her zaman değişmez tercihlerinden biri olan klasik ayakkabılar hayatın her noktasında her giyim tarzıyla uyum oluşturacak bir şekilde kullanım imkanı sağlamaktadır. Özellikle iş hayatında yer alan memur, öğretmen, yönetici, işçi, kasa personeli veya doktor gibi her çalışan için günlük hayatta kolaylıkla giyilebilecek bir yapısı bulunmaktadır. Ancak özellikle her erkeğin hayatı boyunca sık sık takım elbise giyme ihtiyacı ortaya çıkabileceği için günlük veya özel günler için seçilen takım elbiselerin tümünde bu tarz bir ayakkabı yani bir erkek kundura mutlaka en uyumlu tercihlerin başında yer alacaktır.

Kunduralar genellikle deri malzeme ile üretimleri gerçekleştirilen, tabanları kauçuk veya günümüzde kullanılan ortopedik malzemeler ile üretilen ayakkabı çeşitleridir. Bazen bağcıklı bazen esnek yapıları ile herkesin kolaylıkla giyebileceği bu ayakkabılar 40 ile 45 numara aralığında değişen ölçüleri ile her erkek tarafından temin edilmesi gereken bir ayakkabı çeşididir. Çünkü genellikle lise çağından başlamak üzere her erkeğin hayatı boyunca kundura ayakkabı giyme ihtiyacı bulunacaktır ve bu ayakkabı çeşidi mutlaka gardırop içerisinde bulunmalıdır.

Mutlak şekilde temin edeceğiniz ve her zaman dolabınızda yer alacak kundura ayakkabı erkek çeşitlerinde özellikle kullandığınız genel elbise çeşitlerini göz önünde bulundurarak, doğru tercihleri yapmanız gerekir. Yani örnek olarak sürekli bir şekilde giydiğiniz pantolonlarda kahverengi ve siyah gibi bir rengi tercih ediyorsanız, bu renk ile uyumlu şekilde tek bir ayakkabı veya her iki giyim rengine uygun ayakkabıları ayrı ayrı temin etmeniz doğru olacaktır. Bu açıdan da isterseniz özellikle takım elbise ile iş hayatında bulunuyorsanız siyah takımlar için siyah bir deri erkek ayakkabısı kahverengi takımlar içinde kahverengi bir ayakkabı tercih edebilirsiniz.

Klasik erkek ayakkabı aslında sadece takım elbise ile veya resmi giyim ile uyumlu olduğu için değil gündelik hayatta rahatlık elde etmek için birçok kişinin alışkanlık olarak seçtiği ayakkabı çeşitlerinden birisi olarak da görülmektedir. Hatta öyle ki bazı kişiler hayatları boyunca sadece erkek deri ayakkabı giymeyi tercih ederken, diğer ayakkabı çeşitlerini çok nadiren kullanmaktadır. Bu nedenle erkek ayakkabı klasik modelleri Morven olarak çok fazla özen gösterdiğimiz ve çeşitli şekiller ya da renkler ile sizlere sunduğumuz ürünlerdir.

 

 

Casual Ayakkabı Günlük Hayatınızda Avantaj Sağlayacak

  Casual terimi son yıllarda moda ve giyim akımlarında çok fazla kullanılan bir kavram olmakla birlikte kendinizi hem rahat hissedebilmek hem de estetik bir görüntüye sahip olmak için seçtiğiniz giyim tarzını ifade etmektedir. Bu kavram kadın modasında olduğu kadar erkek modasında da çok önemli bir yere sahip olmak ile birlikte örnek olarak erkek giyiminde de ayakkabılar ile ön plana çıkmaktadır. Yani örneğin erkek günlük ayakkabı tercihlerinde casual ürün türleri çok sık talep edilmektedir.

Elbette her erkek için özel alanlarda ve gerçekten önemli resmi toplantılar gibi dönemlerde iyi bir erkek rugan ayakkabı ihtiyacı bulunsa da gündelik hayatın geri kalan kısmında iş hayatı, sosyal hayat, eğitim hayatı gibi dönemlerde de rahatlık sağlayacak bir casual ürün tercih edilebilir. Nitelikli bir casual erkek ayakkabı günlük hayatta ayağınızı yormadan rahatlıkla yürümenize yardımcı olacak, terletme, kokma veya rahatsızlık oluşturmadan kullanım sağlayacak bir ürün olacaktır. Aslında bunun yanında bu ürünler klasik dışına çıkan çizgileri ile birlikte de erkek ayakkabı modelleri içerisinde her zaman çok daha konforlu kullanım için ön plana çıkmaya başlayan ürünlerdir.

Casual olarak nitelendirilen ayakkabı modelleri içerisinde son dönemde farklı bir terim olarak da spor klasik ayakkabı kavramı yer almaktadır. Çünkü bu ayakkabılar aslında bir nevi kundura tarzına sahip olmakla birlikte seçilen malzeme yapısı deri, süet veya nubuk gibi doğal malzemeler olduğu için ve işlenme şekli farklı olduğu için ön plana çıkmaktadır. Spor ayakkabı ile klasik ayakkabı arasında farklı bir yere sahip olan bu ürünler, günlük hayatta görünüşüyle klasik bir kullanım oluşturduğu için iş hayatında rahatlık sağlarken, kullanımıyla sportif bir yere sahip olduğu için de konfor oluşturmaktadır. 

Günümüzde çok şık bir şekilde her erkek tarafından tercih edilebilecek deri ayakkabı erkek ürünleri içerisinde casual koleksiyonlar özellikle bazı önemli özellikleri ile de avantaj oluşturmaktadır. Çünkü bu tarz özel ayakkabılar bilhassa taban ve deri malzemesi nedeniyle yaz mevsiminde de çok rahat ve konforlu bir şekilde giyilebilmektedir. Bu nedenle erkek ayakkabı yazlık seçenekleri içerisinde de bu koleksiyon içerisinde bulunan ayakkabılar çok sık seçilmektedir. Bir diğer özellik açısından bakıldığında da bu ayakkabılarda klasik taban yerine daha çok ortopedik malzemelerin kullanılmış olması, yürüyüşü rahatlatmakta ve erkek klasik ayakkabı ürünlerinin yerine gündelik hayatınıza büyük bir katkı sunmaktadır.

 

 

Özel Günler İçin En Şık Damatlık Ayakkabı Çeşitleri

  Erkeklerin hayatındaki en önemli ve unutulmaz anlar arasında yer alacak kız isteme, söz, nişan, kına, nikah ve düğün gibi merasimlerde veya yakınlarınızın bu tip merasimlerinde yine takım elbise ve bazen smokin gibi giyim ihtiyaçlarınız olacaktır. Bu giyim tarzları ile birlikte de mutlaka özel bir seçim olarak damatlık ayakkabıkullanımından yararlanabilirsiniz. Bu ayakkabılar parlak gerçek deri ile üretilmiş olmaları ile birlikte genellikle bağcıklı bir yapıyla çoğu zaman siyah renk veya lacivert renk ile tercih edilmektedir. Ancak elbette seçmiş olduğunuz takım elbisenin rengi ve modeli ile uyumlu bir şekilde de ayrı ayrı seçimlerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.

 

 

Fırsatı Kaçırmadan İndirimli Ayakkabı Al

  Morven sunduğu imkanlar ile erkek giyiminde size en iyi tercihleri en uygun rakamlar ile sağlarken, indirimli ayakkabı al seçimini de yılın her döneminde sağlamakta ve avantaj sunmaktadır. Bu avantajdan yararlanmanız ile birlikte isterseniz gündelik hayatta sıklıkla kullanacağınız bir takım elbise ayakkabısı temin edebilir, isterseniz klasik veya casual koleksiyon içerisinden bir seçim yapabilirsiniz. Bu seçimlerin her birinde de kendi ayak numaranız için en doğru ölçüler ile birçok farklı renk arasından alternatifleri değerlendirebilirsiniz.

Sizlere sunulan bu kategori içerisinde erkek ayakkabısı seçimlerinizi gerçekleştirirken aslında klasik kesimlerin dışında tamamen spor yapıya sahip olan yüksek ortopedik tabanlı, bağcıklı ve yürüyüş ayakkabısı konumunda kullanılacak ürünler de yer almaktadır. Hatta kış mevsimlerinde kullanabileceğiniz şekilde çizme formundaki ayakkabılar ve spor çalışmalarına katılırken kullanabileceğiniz ayakkabılar da seçebilirsiniz. Tüm bu alışveriş tercihlerinde de birçok farklı noktaya göre en uygun erkek ayakkabı fiyatları ile istediğiniz ürünleri ücretsiz kargo, pratik ödeme koşulları ve güvenli e-ticaret sistemleri ile temin edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR