24 SAATTE KARGO

Slim Fit Pantolon

Gösterilen: 1 ile 50 arası, Toplam: 87 (2. Sayfa)

Erkek Slim Fit Pantolon

Pantolonlar uzun yıllardır giyim sektörünün vazgeçilmez parçaları haline gelmiştir. Özellikle, erkek giyim sektörü söz konusu olduğunda erkek giyime özgü parçalar arasında pantolonlar ayrı bir yer tutmaktadır. Her yıl değişen ve özgünleşen moda ile beraber farklı pantolon modelleri de popüler hale gelmekte, bu popülerlik yalnızca erkek giyimde değil aynı zamanda kadın giyimde de kendisini göstermektedir.

Son zamanlarda hem modanın etkisi hem de giyim tarzındaki değişimlerin etkisi ile pantolon modelleri de daha farklı bir tarza bürünmüştür. Özellikle, slim fit pantolon modelleri hem kadınlar hem de erkekler arasında her mevsim görselliği ve rahatlığı sayesinde vazgeçilmesi zor parçalar haline gelmiştir. Bu pantolon modellerinin bu denli beğenilmesi modelin kişi vücuduna oturuş şekli ve rahatlığı ile ilgilidir.

Firmamız, aradığınız tüm erkek pantolon modellerini farklı model ve tarzlarla birlikte siz müşterilerin beğenisine sunmaktadır. Tarzınıza uygun her türlü pantolon modelini ve bedenini bulabileceğiniz firmamızda renk ve ürün çeşitliliği de oldukça fazladır.

Slim Fit Pantolon Modelleri

Slim fit pantolon modelleri arasında özellikle son dönemlerde pek çok modacının da kreasyonlarında kullanmış olduğu ekose desenli pantolonlar yer almaktadır. Slim bir tarzda üretilen bu pantolon modelleri kişinin vücuduna daha iyi uyum sağlamakla birlikte kumaş yapısı gereği oldukça rahat ve esnektir. Özellikle, ekose desene sahip erkek pantolonları iş hayatında da oldukça rahat kullanılabilmekte ve bu nedenle tarz açısından da erkekler arasında fazlaca popüler hale gelmiştir.

Firmamız son zamanların en şık ve gösterişli pantolon modellerini sizlere sunmakla beraber mevsimsel özellikleri dikkate alarak yaz ve kış kreasyonlarına da dikkat etmektedir. Dijital ortam sayesinde tek tıklama ile firmamızın ürün kapsamında yer alan pantolon modellerine ulaşabilir, farklı kumaş ve ürün modellerinden bedeninize uygun olanı tercih edebilirsiniz.

2018 erkek pantolon kreasyonunda slim tarza uygun olarak yalnızca ekose desenli modeller değil aynı zamanda spor giyime özgü modeller de oldukça fazla yer almaktadır. Renk ve dokusuyla ön plana çıkan bu modeller farklı tarzlarla birlikte firmamızda ürün çeşidi olarak yer almaktadır.

Slim Fit Pantolon Kombinleri

Slim fit pantolon kombinleri dokusu ve tarzı sayesinde pek çok giyimle uyum sağlayabilecek niteliktedir. Pantolon ile diğer dış giyim kombinlerinde doğru ve şık bir uyum sağlamak istiyorsanız öncelikle pantolon modelinizin tarzına uygun kıyafetler seçmelisiniz. Pantolon modeli klasik ise klasik bir gömlek ya da takım elbise ile şık kombinler elde edebilirsiniz. Spor modellerde pantolon tercih etmişseniz pantolon desenine ve tarzına göre spor gömlek ya da kışlık trikolar kullanabilirsiniz.

Pantolon kesimi olarak slim tarz kullanacak kişiler öncelikle kombinlerinde yansıtmak istedikleri tarza uygun kıyafetler seçmelidir. Son zamanlarda özellikle ince kesim pantolonlarda desene göre fular ve ekose ceket kombinleri de yapılmaktadır.