kargo
KARGO BEDAVA
200 TL ve Üzeri Alışverişlerde
3.599,99 TL KDV Dahil
5.999,97 TL KDV Dahil
3.599,99 TL KDV Dahil
5.999,95 TL KDV Dahil
3.599,99 TL KDV Dahil
5.999,95 TL KDV Dahil

MONT

  Her gardırobun mutlak parçalarından biri olan mont özellikle kış mevsimi ve bahar mevsiminin mutlak dış giyim ürünlerinden birisidir. Soğuk günlerde vücudu koruyan bu giyim ürünü, su geçirmez yapısı ile rüzgar, yağmur ve kar gibi tüm hava koşullarına karşı etkili bir tercihtir. Bu konuda üretim malzemesi, tasarımı boyutları ve türü gibi her özelliği ile Morven tarafından tasarlanan erkek mont ürünleri de size soğuk iklimler için önemli bir koruma sağlayacaktır.

Çocukluktan yetişkinliğe kadar her erkek için mutlaka önemli bir ihtiyaç olan erkek mont günümüze kadar yaşanan değişimler ile bugün birçok farklı modeli barındıran bir kategori haline gelmiştir. Bu nedenle Morven olarak sizin için ayrı bir kategoride dış giyim alt kategorisi olarak sunduğumuz mont ürünlerini incelediğinizde de ne kadar geniş bir çerçevede seçim yapabileceğinizi net olarak görebilirsiniz.

 

 

Her Tarza Uygun Erkek Mont Modelleri

  Her zaman şık olmak, giyimde uyumu yakalamak ve aynı zamanda da rahat ve konforlu bir giyim elde edebilmek için ürün seçimlerinde tarzınıza ve önceliklerinize dikkat etmeniz gerekir. Bu konuda erkek mont modelleriarasından seçim yaparken de öncelikle temel giyim tarzınızı göz önüne almanız doğru olacaktır. Çünkü bazen iş hayatı gereği mutlak bir şekilde takım elbise ve resmi giyim kullanmanız gerekirken, bazen iş hayatında sportif ve rahat bir giyim tarzına sahip olabilirsiniz.

Gündelik giyim tarzında gençler ile yetişkinler arasında çok büyük bir farklılık bulunurken, günümüzde birçok genç spor giyim taraftarı olmakla birlikte yetişkinler halen klasik giyimi önemsemektedir. Buna bağlı olarak da erkek mont kaban seçimlerinde gündelik olarak kullanılan giyim kombinleri ile uyumlu ürünler seçmek gerekecektir. Örneğin, klasik bir takım elbiseyle gündelik iş hayatında resmi bir tarza sahip olan erkekler için elbette ki en doğru tercihlerden birisi klasik çizgilere sahip kaşe mont gibi bir ürün olarak görülebilir. Zira kaşe kumaş, sık ve dolu görünüşüyle daha net ve sade bir görüntü ortaya çıkarmaktadır.

Aslında giyim tarzları belirlenirken yaşanılan bölgenin sunduğu hava koşulları da çok önemli bir ayrıntı oluşturmaktadır. Çünkü eğer kış mevsiminde çok soğuk bir iklim ile karşı karşıya kalıyorsanız, bu tarz soğuk havalarda dahi sizi doğru şekilde koruyacak bir erkek şişme mont seçmeyi de tercih edebilirsiniz. Çünkü bu ürünler son yıllarda çok popüler bir yapı ile kapitone türde modelleri ile dolgulu iç yapısı sayesinde ve dış polyester kumaşı ile soğuk, yağmur ve rüzgar geçirmeyen tam koruyucu bir yapı ile kullanım imkanı sunmaktadır.

Gençler açısından düşünüldüğünde de elbette ki ilk olarak akla gelen yine şişme mont ürünleri olmaktadır. Çünkü bu ürünler sadece dolgulu ve sağlam yapısı ile değil renkleri ve modelleri ile de gençler için daha geniş alternatifler sunmaktadır. Morven sayesinde seçebileceğiniz şişme montlar arasında da temel olarak çok geniş bir renk aralığı ile lacivert, siyah, kahverengi, bordo, nefti, haki, kanarya sarısı, füme ve sarı gibi renk tercihleri yer almaktadır. Bu sayede de bir öğrenci veya gündelik hayatta sosyal yaşantı içerisinde tarzını tamamlamak isteyen bir genç tarafından bu tarz montlar istenilen renkler ile yakalı, kürklü yakalı veya bol cepli olarak tercih edilebilir.

 

 

Mont Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

  Bu noktaya kadar temel olarak iyi bir erkek mont seçimi için nelere dikkat etmeniz gerektiğinden bahsedilmiş olsa da aslında farklı ayrıntılar üzerinde durmak da gerekecektir. Elbette tarzınıza uygun bir şekilde veya kullandığınız iklime uygun bir şekilde doğru ürünler seçmek önemli olsa da bazı küçük ayrıntılar kullanımda size hem kolaylık hem de daha keyifli bir sonuç ortaya çıkaracaktır. Aslında bu kapsamda da erkek montları içerisinde görebileceğiniz en pratik ve faydalı özelliklerin farkına varabilirsiniz.

Genellikle erkek montlar kış ayları geldiğinde akla gelen ürünler olsa da aslında bazen bahar döneminde yani mevsimlik olarak da tercih edilen ürünlerdir. Çünkü kısmen ince bir yapı ile seçilen veya katmanlı olduğu için bir bölümü sökülerek kullanılabilen ürünlerde yer almaktadır. Hatta bazen mont erkek yazlık seçenekleri sayesinde yazın serin akşamlarında dahi kullanılabilecek ürünler temin edilebilir.

Temel fiziksel özelliklerine bakıldığında erkek mont modelleri genellikle birkaç kriter ile değerlendirilebilir. Öncelikle vücut boy uzunluğunu göz önünde bulundurursanız, mont için etek boyuna dikkat ederek seçim yaptığınızda, çok daha iyi bir ürün elde etmeniz mümkün olacaktır. Bu açıdan Morven olarak sizlere sunduğumuz beden seçeneklerini incelediğinizde, S beden ile 3XL beden arasında değişen bir aralıkta ürün temin etme şansınız bulunduğunu görebilirsiniz.

Bir diğer noktada seçeceğiniz erkek mont kaban ürünlerinde kumaş cinsi önemli bir ayrıntı olacaktır. Özellikle sık sık yağmurla karşılaştığınız bir kentte yaşıyorsanız, yağmur geçirmez bir kumaş seçmeniz ve bu kapsamda da günümüzün en avantajlı malzemelerinden biri olan polyester ile üretilmiş montları kullanmanız doğru olacaktır. Ancak özellikle bahsedildiği şekilde iş dünyası içerisinde kullanmak için ve havanın çok soğuk olduğu bölgelerde kullanmak için bir ürün seçeceksiniz kaşe kumaş ile üretilmiş doğal ve karizmatik ürünleri de tercih etmeniz mümkün olacaktır.

Önemli bir diğer ayrıntı ise elbette ki erkek montları içinde ne kadar cep bulunduğudur. Çok soğuk havalarda kalın bir mont ile günlük hayatınıza devam ederken, bir yandan da çanta kullanmak istemeyeceğiniz için kullandığınız giyim ürününün size olabildiğince fazla cep sunması önemlidir. Bu sayede telefon, şarj aleti, çakmak, cüzdan, defter, kalem, maske ve parfüm gibi birçok farklı ayrıntıyı yanınızda taşırken kolaylıkla her biri için farklı bir cep kullanabilirsiniz. Öte yandan özellikle gençler açısından bakıldığında da cepler giyim ürünlerinde ne kadar fazla olursa o kadar daha keyfi ve faydalı görünmektedir.

Yine diğer önemli bir ayrıntı olarak seçeceğiniz ürün bulunacağınız her ortamda sizin tarzınıza uyum sağlayacak bir ürün olmalıdır. Örneğin, erkek şişme montları gençler için çok faydalı ve keyifli görülse de hatta yetişkinden açısından da kullanılabilecek bir yapı sağlasa da belirli ortamlarda giyim tarzı ile uyumlu bir kullanım sağlamayacaktır. Bu gibi durumlarda kaşe gibi veya deri gibi daha sade bir mont seçimi yapmak doğru olurken, yine de şişme ürünleri de talep ediyorsanız, ek olarak bu ürünleri de gardırobunuzda bulundurmanız daha doğru bir tercih sağlayacaktır.

 

 

Her Mevsim Uygun Mont Erkek Fiyatları

  Morven sizin için dört mevsimi düşünerek gerçekleştirdiği üretimlerde mont erkek fiyatları açısından her mevsim ve her sezon için en uygun rakamları ortaya çıkarmaktadır. Bahsedilen birçok farklı model ile birlikte özellikle belirli dönemlerde sağlanan erkek montu indirim fırsatlarını da değerlendirdiğinizde, ücretsiz kargo, kolay iade, kolay değişim veya kapıda ödeme gibi fırsatlar ile alışverişlerinizi daha pratik ve keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Mont genel olarak kış mevsiminin en çok aranan giyim ürünlerinden biri olsa da çoğu zaman yaz mevsiminde de kullanılan bir yapıya sahiptir. Bu nedenle koleksiyonlarımız içerisinde her zaman erkek montu yazlık seçenekleri de yer alırken, bu seçeneklerde kısmen daha ince kumaşlar, iç dolgusu bulunmadan üretilmiş tasarımlar ve istenildiği koşulda katmanlı olarak kullanılabildiği için iç bölümü ayrılabilen ürünler gibi seçimler yer almaktadır.

İster yaz mevsimi ister kış mevsimi için olsun erkek mont seçimlerinizi gerçekleştirirken, Morven koleksiyon sayesinde hem renk hem beden aralığında çok geniş bir alternatif ile alışveriş yapma şansınız bulunmaktadır. Temel bir ihtiyaç olduğu için mont erkek kışlık fiyatları açısından sizlere sunduğumuz avantajları net bir şekilde görebilir ve gereken giyim koleksiyonunuzu oluşturmak için her zaman birden fazla ürünü avantajlı fiyatlar ile temin edebilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR