kargo
KARGO BEDAVA
200 TL ve Üzeri Alışverişlerde

PARFÜM

  Bir kadının güzel kokması kadar, erkeğin güzel kokması da önemlidir. Bu nedenle tarza uygun parfüm kullanımı, erkeğin kendini etkili şekilde ifade etmesinde önemli bir unsurdur. Gün içinde kendinizi daha iyi hissetmek, çevrenizdeki insanlar üzerinde hoş bir etki bırakmak, aynı zamanda tazelenmek için çeşitli aroma ve kokulardan meydana gelen geniş erkek parfümü seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Peki, erkek stilinin önemli bir parçası olan parfüm seçiminde dikkat edilmesi gereken konular nelerdir ve parfüm etkili şekilde nasıl kullanılır? İşte bütün merak edilenler…

 

 

Doğru Erkek Parfümünü Bulmak İçin İpuçları

  5 duyu organı arasında en güçlü ve keskin olanı kokudur. Bu nedenle koku, beyin ve duygular arasında direkt bir ilişki vardır. Çeşitli hormonların salgılanarak duygu durumumuzu etkileyen koku, modanın da etkili bir tamamlayıcısıdır. Karşı cinsin beğenisini almak için oldukça önemli bir unsur olan belirli erkek parfümü seçiminde dikkat edilmesi gereken ipuçları vardır. Parfüm kişiliği yansıtmanın en hoş yoludur. Bu nedenle sayısız erkek parfümleri arasından yapılan tercihin, öncelikle kötü kokuları bastırmak için alınmaması gerekir. Aksine tercih edilen kokunun kişinin kimliği ve karakteriyle uyumlu olması gerekir. Cilt yapısı, alerji durumu, hormon dengesi, vücut salgısı ve beslenme alışkanlıkları gibi pek çok etken kişinin farklı kokulara karşı daha duyarlı olmasını sağlar. Parfüm seçiminde bu duyarlılığı göz önünde bulundurmanız ve ne tarz kokulardan hoşlandığınızı bilerek işe başlamanız büyük önem taşır.

Kapalı ortamda yoğun bir koku bırakmak istemiyorsanız, fakat ardınızda hoş bir etki kalsın istiyorsanız daha odunsu parfümleri inceleyebilirsiniz. Vücut yapınız terlemeye yatkınsa ve günlük hayatınızda aktif spor yapıyorsanız daha aromalı ve meyvemsi kokularla tazelenmiş hissedebilirsiniz. Bu gibi etmenlere dikkat ederek yapacağınız seçime parfüm kokusunu tanıma yöntemini de ekleyebilirsiniz. Çünkü parfüm erkek vücuduna belirli bir süre içinde oturur. 3 notadan meydana gelen erkek parfümlerinde üst nota, parfüm ilk sıkıldığında hissedilen kokudur ve bu koku birkaç dakika içinde kaybolur. Orta nota 1-2 saate kadar kalıcılık özelliği taşır, son nota ise ilerleyen süreçte kendini gösterir. Bu nedenle vücuda oturması ve hissedilmesi zaman alır. Yapacağınız parfüm seçiminde bu notalara dikkat ederek ve ürün özelliklerini inceleyerek size en iyi hangi kokunun geleceğini kolayca anlayabilirsiniz. Farklı parfümleri test ederek de zaman içinde vücudunuza en iyi giden kokuya ulaşmanız mümkün olacaktır.

 

 

Erkek Parfümü Önerileri

  Bir erkeğin kişiliğini en iyi şekilde aktarmasını ve karşı tarafı etkilemesini sağlayan önemli etmenlerden olan erkek parfümü, vücudu tazelemek ve yenilemek için kullanılır. Ayrıca cazibe artırıcı bir etkisi de vardır. Bu nedenle herkesin klasik erkek parfümü yerine kendi tarzına en ideal ürünü bulması önemlidir. Her vücudun isteği ve yapısı farklı olduğu için aynı parfüm herkeste farklı etki gösterebilir. Parfüm seçiminde kişinin kendini tanıması ve ne istediğini bilmesi son derece önemli bir etmendir. Erkek modasının güçlü elemanlarından olan parfüm, birbirinden farklı koleksiyon ve aroma seçenekleriyle sunulur. Bu da herkesin kendi için en ideal kokuyu bulmasını kolay hale getirir.

Bir erkeğin parfüm seçerken, içeriğindeki gam ve notalara dikkat etmesi, ayrıca parfüm kullanım aralığını göz önünde bulundurması önem taşır. Örneğin; yaz veya kış aylarında ihtiyaç duyulan koku farklı olabilir. Sürekli aynı parfümü kullanmak istiyorsanız, parfüm seçiminizi daha standart ve her mevsime uygun, zamansız ürünlerden yana yapabilirsiniz. Eğer serinletici ve canlandırıcı bir etki arıyorsanız su ya da deniz kokulu erkek cep parfümü seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Kapalı ortamda yoğun olmayan, fakat cazibeli misk, incir, bergamot aromalarını dilediğiniz mevsim çekinmeden kullanabilirsiniz. Klasik ve güvenli limanlardan uzaklaşıp, daha etkileyici olmak ve sınırları zorlamak istiyorsanız çiçeksi parfümlerle farklı kişiliğinizi yansıtabilirsiniz. Yasemin, gül, menekşe gibi gamlarda parfümlerle özgüveninizi ve meydan okuyan tarafınızı açığa çıkarabilirsiniz. Oryantal etkiler arıyorsanız baharatsı ve odunsu kokulardan olan sedir ağacı, sandal ağacı ve hindistan cevizi gibi aromalarla olgun yapınızı ortaya koyabilirsiniz. Kısacası, kişiliğiniz ve hissiniz ne ise kendiniz için en ideal erkek cep parfümü seçeneklerini Morven ile kısa sürede bulabilirsiniz.

 

 

Erkek Parfümü Nasıl Kullanılır?

  Aradığınız etkileyici kokuyu buldunuz fakat nasıl kullanmanız gerektiğini bilmiyorsunuz. İdeal parfüm erkek vücudunda doğru kullanıldığında maksimum potansiyelini gösterir ve çekici olmanız kaçınılmaz hale gelir. Esas kokunun hissini en iyi şekilde açığa çıkarmak için parfüm kullanma metotlarını uygulamanız gerekir. Parfüm kokusunda oluşacak bozulmaları önlemek ve hissiyatını artırmak için uygulayacağınız bu yöntemlerde, öncelikle parfümü kullandıktan sonra elinize dağıtmaktan veya bileklere sürmekten kaçınmalısınız. Bu erkek parfümleri kullanımı sırasında yapılan en büyük hatalardan biridir ve parfüm kokusunun iyi hissedilmemesine neden olur. Sürtünme sonrası parfüm notaları değişikliğe uğrar ve temel notalar açığa çıkamaz. Bu nedenle meyveli, çiçeksi, odunsu veya klasik erkek parfümü olduğu fark etmeksizin kullandığınız ürünü direkt olarak vücuda sıkmalı, sonrasında cilt tarafından emilmesini beklemelisiniz.

Boyun, bilek, dirsek için gibi nabız akışının hissedildiği noktalarda cilt sıcaklığının yüksek olması, kokunun daha fazla yayılmasını sağlar. Parfümü bu noktalara uyguladığınız zaman daha yoğun hissedilmesini sağlarsınız. Eğer sıcak iklimde yaşıyorsanız ve vücutta terleme meydana geliyorsa, parfümü direkt olarak vücuda sıksanız bile tam etki alamayabilirsiniz. Çünkü terli vücutta parfüm akıp gider. Bu gibi durumlarda parfümü saçınıza sıkmayı tercih ederek kalıcılığını yükseltebilir ve ferahlık hissini artırabilirsiniz.

 

 

Morven Erkek Parfümleri İle Çekiciliğinizi Artırın!

  Morven’ in farklı zevklere hitap eden erkek parfümü koleksiyonu ile siz de kendiniz için en ideal kokuyu bulabilirsiniz. İster klasik ister cep parfümü erkek ürünlerini inceleyerek günün her anı modunuzu yükseltecek etkileyici aromalara sahip olursunuz. Gerek imzanızı ortaya koyacak güçlü aromalar, gerek enerjik mevsime uygun çiçeksi notalar arıyor olun, istediğiniz koku Morven’ de! Kişisel koleksiyonunuzu genişletmek veya sevdiklerinize hediye etmek için ideal olan cep parfümü erkek kokuları ile farklı parfüm seçkilerini test edebilirsiniz. Morven’ in orijinal, klasik, saf ve benzersiz aromaları ile zenginleştirilmiş parfüm seçenekleri ile girdiğiniz ortamda kalıcı bir his bırakabilir ve kişiliğinizle herkesi etkileyebilirsiniz. Her sezona uygun şekilde yenilenen Morven koleksiyonu ile siz de mevsime hazırlanabilirsiniz. İkonik ve zamansız elemanların yanı sıra yenilikçi ve modern kokuları test edebilir, kişiliğinizdeki zamansal değişiklikleri koku seçiminizle daha iyi yansıtabilirsiniz.

Morven erkek parfüm koleksiyonunun yenilenen tasarım çizgisiyle her an her yerde, karizmanızla çekiciliğinizi konuşturursunuz. Cazibenizi çekinmeden ortaya koymak, zevkli ve eğlenceli kişiliğinizle herkesin odak noktası olmak için hemen aradığınız kokuyu Morven kalitesi ile bulabilirsiniz. Modern ve kendine güvenen erkekleri tercihi Morven erkek parfümleri ile dikkatleri her zaman üzerinize toplarsınız. Hemen uygun fiyat, kaliteli aroma, muhteşem alt notalar ve detaylarla zenginleştirilmiş bu benzersiz parfümlerden en uygun olanını tercih ederek kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Üstelik çekiciliğinizi bir üst seviyeye taşımak için seçtiğiniz ürünlerde ekonomik fiyat kampanyaları, güvenli ödeme seçenekleri ve hızlı kargo imkanlarından da faydalanırsınız. Siz de seçiminizi hemen yapmak için Morven adresini ziyaret etmelisiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR