kargo
KARGO BEDAVA
200 TL ve Üzeri Alışverişlerde
2.799,99 TL KDV Dahil
3.799,98 TL KDV Dahil
2.199,99 TL KDV Dahil
3.999,95 TL KDV Dahil
3.249,99 TL KDV Dahil
3.999,99 TL KDV Dahil
2.199,99 TL KDV Dahil
3.999,95 TL KDV Dahil

SLİM FİT TAKIM ELBİSE

  Günümüzde klasik takım elbiselerin yerini, yeni nesil takım elbiseler almış durumda. Bu yeni nesil takım elbiseler arasında en çok rağbet görenlerden biri de slim fit takım elbise modelleri. Slim fit takım elbise modellerinde kıyafetin kol ve bel kısmı vücudu sararken, pantolon kısmında ise kalça ve baldırlar dar kesin olarak üretiliyor. Slim fit takım elbise modellerinin de kendi içerisinde farklı modelleri mevcut. 

 

 

Slim Fit Takım Elbise Modelleri

  Slim fit takım elbise modelleri arasında en yaygın olarak tercih edilenler yelekli modeller. Bu modellerde her ne kadar siyah, lacivert, kahverengi ve bordo renkler tercih edilse de, parlement mavisi takım elbise her zaman bir adım öne çıkıyor. Günümüzde artık slim fit modellerde pek çok renk seçeneğine ulaşmak mümkün. Özellikle fiziği düzgün ve vücut yapısı buna uygun erkekler tarafından tercih edilen slim fit takım elbise modelleri, dar kesim modasına uygun şekilde üretiliyor ve her geçen gün daha fazla erkek tarafından tercih ediliyor. Siz de hem estetik hem de fit bir görünüme sahip olmak isterseniz, bu takım elbise modellerinden kendiniz için en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

 

 

Slim Fit Takım Elbiseyi Doğru Kullanmanın Yolları

  Slim fit takım elbise seçimi yapılırken ilk dikkat edilmesi gereken nokta vücut yapısıdır. Vücut yapısı slim fit modellere uygun olmayan insanlarda bu modeller şık durmayabilir. Aynı zamanda dar kesime sahip oldukları için, giyildikleri zaman hareket kısıtlayıcı olabilirler. Bu yüzden vücut ölçülerinizi doğru hesaplamalı ve denediğiniz takım elbisenin içinde rahatça hareket edebilmelisiniz. Slim fit modeller esmer erkeklerde parlak renklerde kullanılırken, sarışın ve açık tenli erkekler içinse daha mat renkler önerilmektedir. Aynı zamanda seçimi belirleyen unsurlardan biri de mevsimlerdir. Örneğin yaz ayları için serin tutması adına daha çok keten slim fit takım elbise modelleri tercih edilirken, kış ayları için ise yün ve pamuklu takım elbise modelleri tercih edilmektedir. 

Eğer arkadaşlarınızla bir kutlamaya ya da eğlenceye katılacaksanız, böyle günlerde slim fit takım elbise spor modellerinden birini seçebilirsiniz. Fakat eğer iş hayatı içerisine girecekseniz ya da hasta ziyareti ve benzer bir ziyaret gerçekleştirecekseniz, siyah slim fit takım elbise modellerinden birini seçmeniz daha doğru olacaktır. İş hayatında genellikle slim fit takım elbise siyah modeller, diğer renklerdeki takım elbiselere oranla daha fazla tercih edilmektedir. 

 

 

Slim Fit Takım Elbise Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Bu dar kesim takım elbise modellerinden herhangi birini seçerken ilk göz önünde bulundurmanız gereken konu, bu takım elbiseyi nerede giyeceğinizdir. Örneğin düğünler için ya da benzer etkinlikler için ayrı, günlük kullanım ya da iş hayatı için ayrı modeller tercih etmeniz gerekiyor. Burada belirleyici olan bir diğer unsur ise vücut tipine en uygun takım elbiseyi seçmek. Yani seçtiğiniz takım elbisenin kesim türünün vücut tipiniz ile uyumlu olması gerekiyor. Bir diğer konu ise ten rengi. Örneğin esmer insanlar için parlak renkler, beyaz tenli insanlar için ise mat renkler ve kumaşlar önerilmektedir. 

Slim fit takım elbise seçerken dikkat edilmesi gereken bir diğer konu da, takım elbisenin açık alanda mı yoksa kapalı alanda mı giyileceği. Yalnızca slim fit modeller için değil, tüm takım elbise modelleri için bu konu büyük bir önem taşıyor. Eğer yanınızda partneriniz olacaksa, seçtiğiniz takımın onun kıyafeti ile uyumlu olmasına da özen göstermeniz gerekiyor. Son olarak, seçeceğiniz ayakkabı ve kemer gibi aksesuarların da seçtiğiniz takım elbise ile uyum göstermesi gerekiyor.

Vücut ölçülerinize uygun olmayan bir takım elbise, ortaya sorunlu bir kombin çıkmasına sebep olacaktır. Bu elbette hiçbir erkeğin ortaya çıkmasını istemeyeceği bir durum. Bu yüzden slim fit takım elbise seçimlerinde üstüne basılarak vurgulanan şey, vücuda uygun bir kesim yapılması gerektiğidir. Bu yüzden öncelikle vücudunuzun ölçülerini bilmeli, bu vücut ölçülerine slim fit takımların uygun olup olmayacağını değerlendirmeli ve takım elbise seçimini de buna göre yapmalısınız. Aksi halde ortaya hoş olmayan, istemediğiniz ve uyumsuz bir görüntü çıkabilir. Vücut ölçülerinize en uygun takım elbise ile ilgili bilgi almak isterseniz, Morven internet mağazasını kullanabilirsiniz. 

 

 

Slim Fit Takım Elbise Modellerini Seçmek İçin Nedenler

  Eğer hem düzgün hem de sportif bir vücuda sahipseniz, vücut hatlarınızı öne çıkarmak ve kendinizi çok daha çekici göstermek için slim fit takım elbise modellerinden tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda kısa boylu olan ve kendisini biraz daha uzun göstermek isteyen erkekler de bu modelleri tercih etmektedir. Eğer genç ya da orta yaşlı bir erkekseniz, daha klasik modelleri tercih etmek yerine slim fit modelleri tercih etmek daha doğru olacaktır. Çünkü slim fit takımlar erkeklerin sportif ve dinamik yapılarını öne çıkarır ve sizi her zaman olduğunuzdan daha sportif ve daha git gösterirler. Kendinizi göstermek ve bir adım öne çıkmak istiyorsanız, slim fit takım elbise erkek modellerini mutlaka değerlendirin. 

Slim fit takım elbiseler genç ve modern bir görünüme sahip olmak için idealdir. Vücut ölçülerinizi ortaya çıkaracağı için, fit yapınızı öne çıkarmanızı ve dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayacaktır. Eğer fiziğinize uygun bir kesin, ten renginize uygun bir renk ve kombin, bunu destekleyecek aksesuarlar kullanırsanız ortaya muhteşem bir ahenk çıkacaktır. 

 

 

Slim Fit Takım Elbiseler ile Aksesuar Kullanımı

  Tüm takım elbiselerde olduğu gibi slim fit takımlarda da en önemsenmesi gereken konu gömleğin ve kravatın uyumudur. Bu uyum sağlandıktan sonra yaka mendili, kemer ve ayakkabı gibi aksesuarların kombinine geçilebilir. Slim fit takımlarda genellikle lacivert ya da kahverengi ayakkabılar tercih edilmektedir. Aynı zamanda bazı kombinlerde düz takım elbiseler altına ekose desenli ayakkabılar da tercih şıklığınıza şıklık katabilir. Elbette burada aksesuar seçimi, nasıl bir ortam içinde olacağınız ve nasıl bir etkinliğe katılacağınızla da ilgilidir. Örneğin diyelim ki eğer düğün gibi bir organizasyona katılıyorsanız, ceketinizin yakasında çiçekli rozetler ya da ceket cebinde çiçekli yaka mendilleri kullanabilirsiniz. 

 

 

Slim Fit Takım Elbise Fiyatları

  Genç erkekler tarafından daha çok tercih edilen fakat yaşına bakılmaksızın fit bir vücuda sahip olan ve bunu öne çıkarmak isteyen tüm erkekler tarafından kullanılabilen takım elbise slim fit modelleri, tasarımına ve seçeceğiniz kumaşın kalitesine göre farklılık göstermektedir. Örneğin siz standart bir takım elbise alacaksanız fiyatlar farklı olacakken, yeni bir tasarım yaptırmak isterseniz fiyatlar yine farklı olacaktır. Bu yüzden seçim yaparken bu gibi koşulları göz önünde bulundurmak gerekir.

Eğer piyasaya güven veren ve bugüne kadar yapmış olduğu tasarımlarla büyük beğeni toplayan bir firma ile çalışmak, aynı zamanda kaliteli takım elbiseler için oldukça uygun rakamlar ödemek isterseniz, Morven’i tercih edebilirsiniz. Morven bu piyasadaki adı ve prestiji ile takım elbise konusunda Türkiye’nin önde gelen giyim markalarından biri durumunda bulunmaktadır. Kafanıza takılan her soruyu cevaplandırmak ve detaylı bilgi almak isterseniz, iletişim kanalları üzerinden hemen iletişim kurabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR