kargo
KARGO BEDAVA
200 TL ve Üzeri Alışverişlerde

KISA KOLLU GÖMLEK

  Kısa kollu gömlekler eğer diğer giyim ürünleri ile doğru şekilde kombin yapılırsa, ortaya şık bir görüntü çıkmaması mümkün değil! Yaz ayları geldiğinde ve hava ısındığında tercih edilmeye başlayan kısa kollu gömlekler hem pantolonlarla hem de şortlarla kombin yapılabilir ve ortaya harika bir erkek modası konabilir. Kısa kollu gömleklerin bugün bilinen pek çok kullanım alanı mevcut. Örneğin hem kendi başlarına giyilebilir hem de bir tişörtün üzerinde düğmeleri açık olarak kullanılabilirler. Türk erkekleri tarafından da yaygın olarak tercih edilen kısa kollu gömlek erkekmodasının en şık parçalarından biri. 

 

 

Kısa Kollu Gömlek Nasıl Seçilir?

  Klasik kollu gömlek seçiminde ilk olarak değerlendirilen konu beden ölçüleridir. Vücut tipinize uygun olarak klasik ya da dar kesim modellerden birini tercih edebileceğiniz gibi, düz ya da desenli kısa kol gömlek modellerinden de seçebilirsiniz. Elbette burada gireceğiniz ortamda önemlidir. Arkadaş çevresinde ya da günlük bir yolculuğa çıkmışken kendi tarzınıza göre düz erkek kısa kol gömlek yerine, desenli ve canlı renklere sahip gömlekleri tercih edebilirsiniz. Fakat eğer ciddi bir ortama girecekseniz, bu durumda düz ve daha soft renklere sahip bir erkek kısa kollu gömlekkullanabilirsiniz. Kısa kollu gömlekler sizi olduğunuzdan daha rahat bir insan olarak gösterirler. Dolayısıyla girdiğiniz ortamlarda size karşı yaklaşım da bir nebze olsun yumuşamış olur. Kendi şıklığınızla herkesi kendinize hayran bırakabilir, rahatlığınızla kitleleri etrafınızda toplayabilirsiniz.

 

 

Kısa Kollu Gömlek Nasıl Kombinlenir?

  Bir kısa kollu gömlek ya da başka bir giyim ürününü başka bir kıyafet ile kombin yapmak isterseniz, bu noktada ilk değerlendirmeniz gereken konu renklerdir. Eğer hazırladığınız kombinde renk uyumunu doğru şekilde oluşturmazsanız, şıklık yaratmak şöyle dursun, kendinizi normalde olduğunuzdan daha kötü bir tarz içine sokabilirsiniz. Bu sebeple kısa kollu erkek gömlek ürünleriniz ile giydiğiniz diğer kıyafetler arasında bir renk uyumu yaratmaya özen gösterin. Bir diğer önemli konu da vücut yapınız. Vücudunuzda hangi ürünlerin daha iyi duracağını önceden belirlemeli ve alışverişinizi de buna göre yapmalısınız. Eğer vücudunuza bol gelen bir kısa kollu gömlekgiyiyorsanız, bu durum sizin için kötü bir kombin tercihi olacaktır. Bu yüzden vücudunuza oturan ama çok da dar olmayan bir kombin yapmanız sizin için daha iyi olacaktır. Eğer vücut hatlarınızı öne çıkarmak istiyorsanız, bu durumda kısa kollu slim fit gömlek de tercih edebilirsiniz. Hem kısa kollu slim fit erkek gömlek modelleri için, hem de diğer tüm giyim ürünleri için siz de hemen Morven’i ziyaret edebilirsiniz. Hemen şimdi hangi kısa kollu gömlek kombinleri ve daha fazlasını değerlendirmeye başlayın!

 

 

Kısa Kollu Gömlek Hangi Giyim Ürünleri ile Kullanılır?

  Kısa kollu gömlekler çoğunlukla yaz aylarında kullanılır. Yaz ayları için kısa kollu gömlek modelleri ile kullanılabilecek en uygun giyim ürünleri keten şortlardır. Kısa kollu gömlek ve şort altına ise tercihe göre espadril ya da tekne ayakkabısı tercih edebilirsiniz. Klasik tarzda olmayan, modern bir fötr şapka da bu kombinin güzel bir tamamlayıcısı olacaktır. Eğer bu şekilde spor bir tarz yaratmak istemezseniz, o halde kendinize klasik bir tarz da yaratmanız mümkün. Zaman zaman eğer kendinizi göstermek ve daha ön planda görünmek isterseniz, gömleğin rengine ve desenine uyum gösterecek şekilde kol saati ya da bileklik gibi aksesuarlar da kullanabilirsiniz. Tüm bunların dışında kısa kollu gömlek erkek desenli modellerden birini de tercih edebilirsiniz. Söz konusu desenli modeller daha çok yazlık bölgelerde ya da sahillerde tercih edilmektedir. Eğer ayakkabı giymek istemezseniz, yine keten bir şort üzerine sahile yakışacak renklerde bir kısa kollu gömlek ve altına da renk uyumuna da özen gösterecek şekilde bir parmak arası ya da düz terlik giyebilirsiniz. Bu şekilde yaz modasının şıklığını sahillere taşıyacak ve sıcak havalarda bir serinlik yaratacaksınız. Siz de geç kalmadan en güzel kombinler için Morven internet mağazasına gelin.

 

 

Kısa Kollu Gömlek ile Kombin Önerileri

  İlk olarak, eğer bir beyaz keten pantolon giyecekseniz, bu pantolonun üzerine siyah çizgili bir kısa kol gömlekgiyebilir ve bu kombini casual beyaz bir ayakkabı ile tamamlayabilirsiniz. Eğer daha da ilgi çekici bir kombin yaratmak ve göz alıcı bir şıklığa sahip olmak isterseniz, kiremit rengi çiçek desenli bir gömlek ve bej renginde bir pantolon tercih edebilir, omzunuza bisiklet yaka bir turuncu kazak atarak bu tarzınızı tamamlayabilirsiniz. Bu kombinin altına beyaz spor ayakkabı ya da bir espadril ve tekne ayakkabısı giyebilirsiniz. Son olarak kısa kollu gömlek kullanarak oluşturabileceğiniz kombinlerden biri de şu şekilde: Beyaz basic bir tişört, üzerine düğmeleri iliklenmemiş şekilde mavi sade bir erkek kısa kol gömlek giyebilir, beyaz jean bir pantolon ve altına da lacivert bir casual ayakkabı ile girdiğiniz ortamların en şık ve en karizmatik erkeklerinden biri haline gelebilirsiniz. Bu kombin tasarımları ve çok daha fazlası için siz de hemen Morven internet mağazasını gezmeye başlayabilirsiniz. 

 

 

Kısa Kollu Gömlek Modelleri

  Kısa kollu gömleklerin tamamen düğmeli ve yaka düğmeli modelleri bulunuyor. Bu modeller arasından medium, large, x large, 2x large ve 3x large beden seçeneklerinden kendiniz için en uygun olan erkek kısa kollu gömlek modelini seçebilirsiniz. Bu model ve bedenlerde tercih edebileceğiniz renk yelpazesi ise şu şekilde: Pembe, lacivert, mavi, yeşil, turkuaz, sarı, siyah ve kırmızı. Eğer Morven üzerinden zaman zaman kampanya ve fırsatları takip ederseniz, özel olarak üretilmiş farklı renk ve fiyat seçeneklerine sahip olan ürünler ile de karşılaşabilirsiniz. Hiçbir yerde bulamayacağınız benzersiz modellere ve desenlere sahip kısa kollu gömlek modelleri için Morven internet mağazasını kullanabilirsiniz. 

 

 

Kısa Kollu Gömlek Fiyatları

  Türkiye’de kısa kollu erkek gömlek modellerinin standartları bağlanmış olan belirli bir fiyat aralığı bulunmamaktadır. Fiyatlar hem markaya hem kumaş kalitesine, hem de desenlere göre değişkenlik göstermektedir. Burada herhangi bir ürün satın almadan önce, piyasada bulunan kısa kollu gömlek modelleri konusunda fiyat bilgisi araştırması yapmalı ve bulduğunuz ürünleri ve fiyatları karşılaştırmalısınız. Örneğin eğer bir kısa kollu slim fit gömlek alacaksanız, öncelikle piyasadaki markaları araştırmaları ve ürünlerin kalitesini mukayese etmelisiniz. Ardından en kaliteli kısa kollu slim fit erkek gömlek modelleri arasında bir fiyat karşılaştırması da yapmalı ve nihayetinde en ucuz ve en kaliteli kısa kollu erkek kombinleri seçimini yapmalısınız. 

Her ne kadar kısa kollu gömlek erkek modasının değişilmez bir parçası olsa da, bazen piyasada çok yüksek fiyatlarla karşılaşmak mümkün. Bunun en önemli sebeplerinden biri zamanında isim yapmış olan markaların bunu kullanarak yüksek fiyatlar veriyor olmaları. Bu yüzden siz de adı en çok duyulan markalardan ziyade, kaliteli markalara yönelirseniz, bu sorunun önüne geçmiş olursunuz. Siz de hemen Morven’e gelebilir ve uygun fiyata son derece kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR