24 SAATTE KARGO

Kol Düğmesi

!
Bu kriterlerde hiçbir ürün bulunmuyor.

Erkek Kol Düğmesi

Kadın erkek herkes günlük hayatında şık giyinmek ister. Özellikle özel günler için en şık kıyafetler ve aksesuarlar seçilir. Erkekler, özel günlerde takım elbise giymeyi ve kravat takmayı severler. Bu kıyafetlerine renk katan, şıklıklarının üst seviyelere taşıyan küçük bir aksesuar vardır, oda kol düğmesi aksesuarıdır. Erkek giyiminde uluslararası bir marka olarak, ürünlerimizi ülkemizde tasarlamakta ve üretmekteyiz. Giyim sektörüne 1987 yılında giriş yaptık ve firmamızın merkezini Hatay İlinde açtık.

Otuz yıllık mesleki deneyimimiz ile kısa sürede ülke içinde ve yurt dışında birçok ülkede kendimize yer bulduk ve erkek moda dünyasında kendimizi göstermeye başladık. Günümüze geldiğimizde ülkemizdeki mağaza sayımız otuzun üzerindedir. Yurt dışında ise en az otuz ülkenin farklı noktalarında mağazalarımız bulunmaktadır. Erkek giyimi konusunda, erkeklerin ihtiyaçları olan tüm kıyafetleri ve aksesuarların tasarımları ekiplerimiz tarafından yapılmakta ve üretilmektedir. Erkek moda dünyasında ürünlerimizin tüm trendleri, 18 -30 ve 30 -50 yaş gruplarına göre ayarlanmaktadır.

Geniş ve tecrübeli şirket çalışanlarımız ile kaliteli ve ekonomik ürünler üreterek, markamızı büyütmek, ürünlerimizin ve ülkemizin dünya moda sektöründe tanınmasını sağlamaya çalışmaktayız. Dünyanın farklı ülkelerinde sezonluk olarak düzenlenen birçok fuarda yer alan firmamız, iç çamaşırından, takım elbiseye, trikodan, gömleğe ve aksesuarlara kadar tüm erkek giyim çeşitlerinde ürünlerimiz bulunmaktadır.

Kol Düğmesi Modelleri

Erkek moda dünyasına hizmet eden firmamız, ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri ve aksesuarlarını özenle üretmektedir. Özellikle orta yaş erkeklerin tercih ettikleri ve bu yaş grupları tarafında kullanılan kol düğmesi nişan, düğün, mezuniyet, özel toplantılar gibi özel günlerde tercih edilmektedir. Bu aksesuarı kullanabilmek için manşetli gömlek giyilmesi gerekmektedir. Manşetli bir gömlek giyiyorsanız, mutlaka bu aksesuarı kullanmalısınız. Firmamız aksesuar olarak, prime ve klasik modellerde aksesuar üretimi yapmaktadır.

Özel günlerinizde giyeceğiniz takım elbiseye uyumlu kol düğmeleri, takım elbise alırken sizlere sunulmaktadır. Kullanacağınız düğmelerin takım elbiseye uyumlu olması sizlerin daha şık olmasına yardımcı olacaktır. Bu aksesuarlar özel günlerde en dikkat çeken ayrıntılardır. Aksesuar olarak kullanılan bu ürünün, piyasada çok farklı modelleri bulunmaktadır. Genel olarak, paul Smith modeli, silver balon formlu, gold logolu, dart formlu, yazı baskılı, geometrik formlu, oval formlu, kuru kafa formlu, dişli logolu, yuvarlak formlu, iskambil kağıt formlu gibi çok sayıda modelleri bulunmaktadır. Firmamız üretmiş olduğu, takım elbiseler ve gömlek modellerine en uygun olan düğme modellerini geliştirmekte ve üretmektedir.

Kol Düğmesi Fiyatları

Firmamıza ait mağazalardan veya online satış sitemizden almış olduğunuz takım elbiseleriniz için, kol düğmesi, kravat, ayakkabı gibi çeşitli aksesuar ürünlerini de satın alabilirsiniz. Almış olduğunuz takım elbiseler için en uyumlu modeller tarafımızdan tasarlanmış ve üretilmiştir. Firmamız ürün satış sitesinde, aksesuar olarak, düğme çeşitleri beş farklı grupta sunulmaktadır. Ürün fiyatlarımız ise indirimli olarak uygulanmakta ve 49 TL yerini 39 TL, 69 TL yerine 59 TL fiyatlardan satılmaktadır. Aksesuar alışverişlerinizde, online satışı işlemlerini tercih ettiğinizde %14 fiyat indirim avantajından faydalanmakta ve her bir ürün için 10 TL kazancınız olmaktadır. Mağazalarımızdan da alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Mağazalarımızda daha farklı renk ve modellerde ürünlerimizi bulabilir, tüm ürünleri deneyerek satın alabilirsiniz.

Online satışlarda 50 TL ve üzeri olan tüm alışverişleri için ücretsiz kargo hizmeti verilmektedir. Almış olduğunuz ürünler 5 iş günü içerisinde, sisteme kaydetmiş olduğunuz adresinize teslim edilecektir. Yapılan alışverişler için kapıda ödeme sistemimiz vardır ve ödemelerinizi nakit veya kredi kartı seçeneklerinden faydalanarak yapabilirsiniz. Almış olduğunuz tüm elbise ve aksesuarları, üzerindeki etiketini çıkarmadan ve eksiksiz olarak 15 gün içerisinde geri iade edebilir, mağazalarımızdan farklı renk ve ölçülerdeki ürünler ile değiştirebilirsiniz. Kendi üretimimiz olan, tüm erkek giyim ürünleri, çorap, iç çamaşırı, kemer, düğme, kravat, mendik, papyon, kuşak, parfüm gibi tüm aksesuarların en iyi modellerini bulabilir ve satın alabilirsiniz.

Erkek Kol Düğmesi Modelleri

Erkekler genellikle spor giyinmeyi severler. Ancak her erkek özel günlerinde takım elbise giymekten vazgeçmez. Kendi nişan, düğün gibi özel günlerinde giydiği gibi, davetli olduğu özel günlerde de giymeye gayret gösterir. Firma olarak bir erkeğin ihtiyacı olan tüm ürünlerin üretimini yapmaktayız. Şık bir takım elbisenin tamamlayıcı aksesuarları vardır. Bu aksesuarlar, kol düğmesi, kravat, mendil, kemer, papyon gibi ürünlerdir. Takım elbiseler için özel gömlek üretimlerimizde bulunmaktadır.

Daha şık olabilmeniz için manşetli gömleklerimiz, almış olduğunuz takım elbiseler yanında size tavsiye edilmektedir. Bu gömlekler için ihtiyaç duyacağınız ve kollarını düğmelemek için en şık düğme modellerimiz sizler için özel tasarlanmıştır. Erkek takım elbiselerinin vazgeçilmez aksesuarı olan bu düğmeler, farklı renk ve modellerde tasarlanarak, şıklığınıza şıklık katılmaya çalışılmaktadır. Firmamız düğme modelleri olarak, düz desenli farklı renk seçeneklerinde ve prime modeli düğme üretimi yapmaktadır.

Bu modellerin erkek takım elbiseleri için en uygun modeller olduğuna karar verilmiş ve müşteri tercihlerine göre üretimi yapılarak satışa sunulmuştur. Mağazalarımızda çok farklı modelleri bulma şansınız bulunmaktadır. Genel olarak kullanılan modeller arasında, mavi kum saati modeli, denizci çapa modeli, siyah kare modeli, örümcek ağı modeli, çeşitli burç modelleri, telkâri modeli, harfli kare modelleri, havana modeli, çizgili modeller, farklı renklerde çini modeli düğmeler tercih edilmektedir. Erkek moda dünyasında bir marka olan firmamız sizler için en iyi ürünleri tasarlamaktadır.