kargo
KARGO BEDAVA
200 TL ve Üzeri Alışverişlerde
ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

ÇANTA

  Hem günlük hayatta hem de iş hayatında erkekler için şık görünmek ve düzenli olmak adına kullanılan bir ürün olarak çanta, aynı zamanda kombinler için tamamlayıcı bir aksesuar. Erkeklerin iş hayatında ve günlük hayatta kullanabileceği modern tasarımlara sahip çanta modelleri bulunduğu gibi, klasik çizgiler taşıyan çantalar bulmak da mümkün. Yine de bazı detayları göz önünde bulundurarak, kendiniz için en uygun erkek çanta modellerini seçmek için bilmeniz gerekenler var.

 

 

Kombinlerin En Önemli Tamamlayıcısı: Erkek Çanta

  Bir çantayı nerede kullandığınıza göre, seçeceğiniz çantanın modeli de farklılık gösteriyor. Örneğin iş hayatında kullanmak üzere bir çanta ihtiyacı duyuyorsanız, bu durumda el çantası modelleri arasından bir seçim yapabilirsiniz. Taşıyacağınız eşyaların miktarına ve boyutuna bağlı olarak, farklı büyüklüklerdeki modelleri düşünebilirsiniz. Örneğin yalnızca cüzdan, anahtar ya da birkaç kişisel eşya dışında bir şey taşımayacaksanız, bu durumda en küçük boy erkek el çantası modelleri arasından bir seçim yapabilirsiniz. Ama eğer işinizle ilgili evrak ya da belgeler taşıyacaksanız, bu durumda daha büyük modeller tercih etmeniz gerekiyor. 

Seçim yaparken dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli nokta, çanta içerisinde yer alan bölümler. Bu bölümlerin miktarını ve büyüklüğünü, taşıyacağınız eşyalara göre belirlemeniz gerekiyor. Örneğin bilgisayar taşıyacaksanız, bunun için küçük bir çanta taşımanız mümkün değil. Bilgisayar gözünün ayrı olduğu ve diğer eşyalarınız için de ayrı bölümlerin bulunduğu bir çanta tercih etmek, daha düzenli olmak ve istediğiniz her şeyi yanınızda taşımak açısından çok daha iyi olacaktır. Kombinlerin önemli bir tamamlayıcısı ve herkes için gerekli bir düzenleyici olarak el çantası erkek modasına şıklık katıyor. 

 

 

İş Hayatında Kullanmak İçin Hangi Tür Çanta Uygun?

  Erkeklerin iş hayatında ve günlük hayatında en çok kullandıkları erkek el çantası modelleri olsa da model seçenekleri yalnızca bununla sınırlı değil. El çantaları dışında el portföyü şeklinde olan çantalar da tercih edilebilir. Aynı zamanda bu çantalar bir omuz askısı ile birlikte de kullanılabilir. Eğer yalnızca iş amaçlı olarak bir çanta kullanmak istiyorsanız, bu durumda sırt çantası ya da kargocu çanta gibi modellerden uzak durmanız gerekiyor. Çünkü bu tür çantalar iş ortamında daha gayriresmi görünmenize neden olabilir. Yine de iş ortamında kullanılacak olan en uygun çanta hangisi diye soracak olursanız, genellikle alacağınız cevap deri erkek el çantaları olacaktır. 

İş hayatında siyah, kahverengi ya da lacivert dışında kalan renklere sahip bir çanta kullanmak çok da doğru bir seçim olmayacaktır. Örneğin işe bu renklere sahip bir takım elbise ile ya da triko kazakla tamamlanmış bir klasik kombin ile gittiğinizi düşünün. Bu durumda beyaz ya da kırmızı bir çanta taşımak hoş olmayacaktır. Bu yüzden eğer klasik bir giyim tarzı benimsiyor ve iş ortamınıza gidiyorsanız, bu durumda lacivert, siyah ya da kahverengi gibi renklere sahip erkek el çantaları tercih etmelisiniz. 

 

 

Çanta Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Bir çanta seçimi yaparken kullanacak kişinin ihtiyaçlarının göz önünde bulundurulması gerekiyor. Yani taşımak istediğiniz tüm eşyaları alabilecek ve iş hayatında kullanabileceğiniz bir deri erkek el çantası seçmeniz gerekiyor. Aynı zamanda hem yıpranma olmadan uzun süre kullanmanız, hem de eşyalarınızın zarar görmemesi adına kaliteli malzemeden üretilmiş olması ve sağlam dikişlere sahip olması gerekiyor. İster bir kahverengi çanta alın, isterseniz de siyah el çantası, bunlar kesinlikle değişmeyecek detaylar. 

Eğer eşyalarınızın düşmesini ya da kaybolmasını istemiyorsanız, bu durumda fermuarlı el çantası modelleri tercih etmeniz çok daha iyi olacaktır. Çanta içerisinde istediğiniz miktarda cebin olması, eşyalarınızı kolayca düzenlemenize ve aradığınız eşyaları kolay bir şekilde bulmanıza yardımcı olacaktır. Aynı zamanda cepli modeller koruma gerektiren eşyalarınızın zarar görmemesine de yardımcı olacaktır. Örneğin bir cep telefonu anahtar ile aynı yere konduğunda çizilme ya da kırılma gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak adına her bir eşya için gerekli ceplerin bulunması gerekiyor. Eğer sizin de böyle bir çantaya ihtiyacınız varsa, aradığınız el çantası modellerini bulmak adına Morven’i ziyaret edebilirsiniz. 

 

 

Çanta Seçerken Yapmamanız Gerekenler

  Her bir moda ürününde olduğu gibi, çanta seçerken de yapmamanız gereken yanlışlar bulunuyor. Bu yanlışları yapmak, en şık kombini seçmiş olsanız bile kötü görünmenize neden olabilir. Bu yüzden siz siz olun, çanta seçimi yaparken aşağıda listelediğimiz hataları yapmayın…

  • Yanlış çantaları yanlış kombinde kullanmayın. Nasıl ki bir kumaş pantolon için ve kot pantolon için farklı etkinlikler ve mekanlar gerekiyorsa, söz konusu durum çantalar için de geçerlidir. Örneğin bir deri erkek el çantası modelini tatile götüremeyeceğiniz gibi, bir valiz ile ofis ortamına giremezsiniz. 
  • Renk seçimi, model seçimi kadar önemlidir. Klasik bir lacivert takım ile kahverengi bir çanta kullanırsanız, bu yanlış bir seçim olacaktır. Bu yüzden lacivert bir takım lacivert bir çanta tercih edin. Eğer lacivert bir çantanız yoksa, bu durumda bir siyah el çantası da sizin için kurtarıcı olabilir. 
  • İhtiyacınıza uygun bir çanta seçin: Elinizde bir sürü belge varsa bu durumda küçük bir çanta kullanamazsınız. Örneğin belgelerin çantanın dışına taşması ve fermuarların açık kalması, sizi dağınık ve düzensiz bir insan olarak gösterir. Bu yüzden önce ihtiyaçlarınızı belirlemeli ve hemen ardından bir çanta seçimi yapmalısınız.
  • Suni deri çantalardan uzak durun. Eğer girdiğiniz ortamlarda daha kaliteli bir görüntü yaratmak ve insanları etkilemek istiyorsanız, bu durumda gerçek deri erkek el çantaları kullanın. Biraz daha fazla para ödeyerek, daha itibar sahibi bir görünüme sahip olabilirsiniz. 
  • Deri çantalarınızın bakımını düzenli olarak yapın. Çünkü bakımı yapılmayan deri erkek el çantaları yıpranmaya başlar ve sizi girdiğiniz ortamlarda özensiz gösterir. Bu yüzden bakımlarını düzenli olarak yapın ve itibarınızdan, saygınlığınızdan taviz vermeyin. 

Eğer siz de tüm bu yapmamanız gerekenleri yapmaz ve erkek çanta modelleri seçiminde özenli davranırsanız, saygınlığınızı ve şıklığınızı her zaman korursunuz. 

 

 

Erkek El Çantası Modelleri Nereden Alınır?

  Kombinlerin önemli tamamlayıcı erkek el çantası, gerçek deri olarak güvenebileceğiniz bir mağazadan alınmalı. Bunun en önemli sebeplerinden biri uzun süreli kullanabilecek olmanız ve bu şekilde ikide bir çanta almaktan kurtularak tasarruf edecek olmanız. Yani bir yıl boyunca kullanabileceğiniz bir çantaya yüksek fiyatlar vermektense, 3 yıl kullanabileceğiniz bir çantaya aynı fiyatı ödemek çok daha mantıklı bir seçenek. İşte bu seçeneği kullanabilmeniz için size en uygun fırsatı sunan marka da Morven!

Morven erkek modasının Türkiye’deki belirleyici markalarından biri olarak, tüm müşterilerine hem kaliteli hem uzun ömürlü, hem de uygun fiyatlı pek çok giyim ürünü listeliyor. Siz de Morven’in internet mağazasının rafları arasında istediğiniz gibi gezinebilir, erkek modasının en başarılı modelleri ile hem günlük hayatınızda hem de iş hayatınızda hayal ettiğiniz o şık görüntüye kavuşabilirsiniz. Tüm el çantası erkek modelleri ve diğer erkek modası ürünleri için, Morven!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR