24 SAATTE KARGO

Kravat Modelleri ve Fiyatları

Özellikle erkek giyim üzerine çalışan firmamız, ülkemizin yerli bir firması olarak Hatay ilimizde 1987 yılında kurulmuştur. 30 yıllık hizmet hayatımızda, ülkemizde 20 mağazamız ve 7 bayiimiz bulunmaktadır. Dünyanın 30’dan fazla ülkesinde hizmetlerimiz mevcuttur ve geniş bir müşteri kitlesine sahibiz. Dünyanın moda sektöründe, önemli bir yere sahip olan firmamız, dünya trendlerini yakından takip etmekte ve her sezon yenilikler yaparak, dünyanın çok sayıda ülkesinde düzenlenen moda fuarlarında yer alarak, ürünlerimizi ve ülkemizi tanıtmaktayız.

Tüm ürünlerin tasarımlarını ve araştırma çalışmalarını yaparak, oluşturduğumuz koleksiyonlarımızı müşterilerimizin önüne sunarak beğenileri değerlendirmekteyiz. Erkek giyim üzerine çalışan firmamız, ürünlerini, 18 – 30 yaş ile 30 -50 yaş arası klasik ve damatlık koleksiyonları ile oluşturarak, erkek moda dünyasının ihtiyaçlarına gidermeye çalışmaktadır. Şık giyim koleksiyonlarımızı tüm kesimleri kapsayacak şekilde uygun fiyat politikası ile üretim seçenekleri oluşturmuştur.

Çalışma prensiplerimiz ve üretimimiz, uzun yılların vermiş olduğu deneyim ve bilgi birikimi ile yapılmaktadır. Vizyon olarak kendimize, kaliteli ürünleri, insan kaynakları, global pazarlarda ürünlerini başarı ile sunabilen, tanınan bir erkek giyim markası olmayı hedeflemiş bulunmaktayız. Erkek giyimi ile ilgili tüm giyim ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmaktayız ve çoraptan paltoya kadar tüm ürünlerimizi müşterilerimize sunmaktayız. Firmamıza ait internet sitemizden ürünlerimizi online olarak satın alabilir ve ücretsiz kargo sisteminden faydalanabilirsiniz. Kombinelerinize uygun tüm aksesuar ürünleri bulabilmekte ve sipariş verebilmektesiniz.

Kravat Modelleri

Boyun bağı olarak kullanılan kravatlar, 1630 yıllarında Hırvat askerleri tarafından kullanılmaya başlamış ve askerler boyunlarına bezler takarak zengin görünmeye çalışıyorlardı. Hatta askerler arasında rütbe durumlarına göre farklı kumaşlardan yapılarak kullanılmaktaydı. Hırvatlar tarafından croates ya da cravatesden, Fransızcada ise cravate olarak bilinen, kravat boyuna yapılan bağlama şekline göre isim almıştır. Ülkemizde ise Tanzimat döneminden sonra, değişik tiplerden üretilmeye başlanmış ve erkek giyim tarzının bir parçası olmaya başlamıştır. O dönemlerde aydın kişilerin, Batılaşma hareketlerine özentileri ile kullanılmaya başlanmış ve daha sonraki dönemlerde de Padişah tarafından da tercih edilmiş ve kamu dairelerinde kullanılmasına başlanmıştır.

Erkekler kıyafet seçerken aksesuar olarak seçerler ve seçimlerini, takım elbise ve gömleğe uyumlu olacak şekilde olmasına dikkat ederler. Ürünlerimiz arasında birçok çeşidi bulunmaktadır. Erkeklerin beğenisine sunmak için, saten, ipek, kumaş, ekose, sade, klipsli birçok modeli ürünlerimiz bulunmaktadır. Erkekler kullanım alanlarına göre, renk ve desen seçimleri yapmaktadır. Ülkemizde resmi törenlerde kullanacak olanlar, kırmızı, beyaz veya ay yıldız desenli olanları seçmektedir.

Kravat Fiyatları

Erkek giyiminde bir marka olan ürünlerimiz, aksesuar ürünlerimiz arasında yer alan kravat çeşitlerimiz, morven, İtalyan, desenli modellerimiz çeşitli fiyatlarımız ile müşterilerimize sunulmaktadır. Ürünlerimiz çeşitli desenlerde üretilmekte ve tüm kesimlere hitap edebilmek için en uygun fiyatlara satışa sunulmaktadır. Bu ürünlerimiz online satış olarak firmamız sitesi üzerinde, 19.90 TL ile 49.90 TL arasında satışa sunulmaktadır. Ürünlerimiz farklı mağazalarda farklı fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Bazı modellerimiz online satış sitemizde indirimli olarak satılmaktadır. Set halinde satışa sunulan ürünlerimiz 89 TL’ye sunulmakta ve ücretsiz kargo, ücretsiz iade ve kapıda ödeme seçenekleri ile sezonluk ve mevsimlik çeşitleri bulunmaktadır. Set içerisinde, kol düğmeleri ve mendil ürünleri de bulunmaktadır. Ürün siparişi oluşturduğunuzda kendinize en yakın olan mağaza seçeneğini belirterek, ürünleri bu mağazalardan deneyerek teslim alabilirsiniz. Almış olduğunuz ürünleri, mağazamızda farklı renk ve ölçülerdeki ürünler ile değiştirebilirsiniz. Online olarak yapmış olduğunuz alışverişlerinizde, kapıda ödeme seçeneklerini kullanabilir ve ödemelerinizi ürün teslim sırasında nakit veya kredi kartı ile yapabilirsiniz.

Siparişlerinizin toplam tutarı 50 TL ve üzeri olduğunda ücretsiz kargo hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Yapmış olduğunuz alışverişleriniz, bildirmiş olduğunuz adresinize 5 iş günü içerisinde teslim edilecektir. Almış olduğunuz ürünleri iade etmek istediğinizde, almış olduğunuz tüm aksesuarlarla birlikte 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade işlemlerinizi, online sitemiz üzerinden veya konsept mağazalarımızdan yapma imkanınız bulunmaktadır.

Erkek Kravat Modelleri

Erkek takım elbiselerinin bir aksesuarı olarak kullanılan kravat çeşitli renklerde, desenlerde ve ölçülerde firmamız tarafından üretilmektedir. Takım elbisenizin yanında bu ürünün olması yeterli değildir. Önemli olan onu düzgün görünmesi için uzun bağlamalısınız. Aksesuar olarak taktığınızda, takım elbisenizin altına giyeceğiniz ayakkabının da, sade bağcıklı sade bir modelin seçilmesi sizin daha şık olmasını sağlayacaktır.

Erkek modelleri olarak, desenli, düz renkli, morven, İtalyan gibi çeşitli modellerimiz mevcuttur. Koyu renk ya da siyah takım elbise ve beyaz bir gömlek tercih etmişseniz, bu ürünün rengi sade siyah renkli olması sizi şık gösterecektir. Giyim konusunda bilinen bir konu, tarzınızı siz belirler, başkaları karar verir. Giyim tarzlı olarak, çizgili bir takım elbise tercih ettiğinizde, sade bir gömlek seçilmeli ve aksesuarının tek renk ve uzun olması önemlidir.

Takım elbiseniz tek renk olursa içerisine takacağınız aksesuarın, takım elbisesinin rengini de bulunduran desenli modellerden seçilmelidir. Firmamız mağazalarında çalışan elemanlarımız, tüm ürün seçimlerinizde sizlere çeşitli önerilerde bulunacaklar ve modaya uygun olarak ürün seçmenize yardımcı olacaklardır. Birçok ülkede yapılan moda fuarlarında edindiğimiz ürün modellerini üretmekte ve müşterilerimize en iyi modelleri çeşitli renk ve desenlerde sunmaktayız. Bu ürünler erkeklerin en değerli aksesuarları arasında yer almaktadır. Bu aksesuarın bağlanma şekli ve renk uyumları sizlerin daha şık görünmesini sağlayacaktır.