24 SAATTE KARGO

Klasik Ayakkabı

Gösterilen: 1 ile 20 arası, Toplam: 20 (1. Sayfa)

Erkek Klasik Ayakkabı

Çoğu klasik erkek ayakkabı tipi, 19. yüzyıl süresince çeşitli Avrupa moda başkentlerinde tasarlandı. Bu ivme, trendlerle uyumlu olarak, üzerinde ufak tefek değişiklikler ile yıllar içerisinde farklı modellerin ortaya çıkmasına neden oldu. Bugün erkek ayakkabılarında bulunan en yeni trendler ve modaya açılan kapı ise firmamızın tasarımlarıdır. Trendi asla eskimeyen klasik ayakkabı modellerimizi kategorilerimiz dahilinde inceleyebilirsiniz.

Erkek Klasik Ayakkabı Modelleri

Oxford, blucher, derbi, budapester, tokalı ayakkabılar, mokasen gibi üretim çeşitlerimiz bulunmaktadır. Günlük klasik bir tarzı tamamlamak için ya da iş hayatında rahat bir kullanım yaşayabilmek için erkek ayakkabı modellerinde klasik ayakkabı çeşitlerimizi tercih edebilirsiniz.

İstediğiniz fiyatlarda istediğiniz stillere ve modellere sahip olan kataloglarımızda, sezon indirimleriyle ya da fırsatlarla en iyi erkek ayakkabısına karar verebilirsiniz. Doğru bir ayakkabı seçimi, şıklığınızı tamamlayabildiği gibi, görünümünüzde büyük bir fark yaratabilir. Mokasen, bağcıklı ya da tokalı modellerimiz sizlere özel indirimlerle sezon fırsatları sunuyor.

Birçok model erkek klasik ayakkabı çeşidimizde %100 deri üretimlere yer veriyoruz. Bu, şıklığınızı tamamlamak için en ideal ürün çeşidi olup, en iyi görünümü sunmak için tasarlanan ayakkabılarda kullanılıyor. Açıklamalar kısmını kontrol ederseniz, hemen hemen her erkek ayakkabısı ürünümüzde deri malzemelere yer verdiğimizi görebilirsiniz.

Bağcıklı ayakkabılar aşırı bir popülariteye sahiptirler. Bunlar klasik ayakkabıların en yaygın türüdür. En çok bilinen bağcıklı ayakkabı türleri ise Oxford, blucher ve derbi modelleridir. Tokalı ayakkabılar, bireyciliği temsil etmektedirler ve kesinlikle şıklığınızı tamamlama konusunda en iyi örnekleri sizlere firmamız ile sunacaklardır. Bordo, siyah ve kahverengi renkleriyle kataloglarımızda bulunan ayakkabılar, şık ve rahat bir şekilde kullanım için özenle tasarlanmışlardır.

Erkek Klasik Ayakkabı Fiyatları

İster normal bir günde, isterseniz de çalıştığınız bir günde, klasik ayakkabıların kıyafetinizi tamamlayabilecek en iyi ürünler olduklarını söyleyebiliriz. Pek çok farklı modelde, deri üretimli ve renk seçenekli olan erkek klasik ayakkabılarımız, yıllardır sürdürülen şıklığın sembolü ayakkabılara yer veriyor. İhtiyacınız olan stilleri uygun fiyatlarla sunmamızın yanı sıra, sezonluk indirimlerimiz ve ödemelerde kolaylık seçeneklerimiz vardır.

İhtiyacınız olan stile ilişkin siparişinizi sitemizden verin ve kapıda ödeme seçeneklerimizin yanı sıra, indirimli fiyatlardan da yararlanın. Kapıda ödeme seçeneklerimizle birlikte, siparişinizi teslim alırken ister nakit isterseniz de kredi kartı seçenekleriyle ödeme yapma imkanına sahipsinizdir. Ayrıca anlaşmalı olduğumuz kargo firmasıyla birlikte, alacağınız 50 TL üzerindeki ürünlerde sizlerden kargo ücreti talep etmiyoruz. %10 ve %15 gibi indirimlere sahip olan erkek ayakkabısı ürünlerimizden dilediğinizi seçin ve ödeme seçeneklerimizle birlikte kolaylıkla ödeyin.

Erkek klasik ayakkabılarının siparişlerinizi sitemiz üzerinden kolaylıkla seçebilirsiniz. Renk, ayakkabı numarası gibi seçeneklerle seçebildiğiniz ayakkabılarda ayrıca farklı ürünleri karşılaştırmaya da tabi tutabiliyorsunuz. Bu sayede sizlere en uygun seçeneği bulabiliyor ve sepetinize ekleyerek sahip olabiliyorsunuz.