24 SAATTE KARGO

Düz Gömlek

Gösterilen: 1 ile 50 arası, Toplam: 64 (2. Sayfa)

Düz Gömlek Modelleri

Günümüzde birçok kişi işe veya herhangi bir görüşmeye giderken takım elbise kullanmaktadır. Bu takım elbiseler için farklı farklı gömlekler kullanmak hem kişiyi daha iyi hissettirir hem de daha şık görünmesini sağlar. Sitemizde farklı beden ve renk seçeneklerinde düz gömlek çeşitleri bulunmaktadır. Bu ürünlerin bedeninize uygun olup olmadığını sitede bulunan beden tablosu sayesinde kolayca anlayabilirsiniz.

Ayrıca sitemizde tüm ürünlerde %55'e varan indirimler bulunur. Bu sayede oldukça uygun fiyata kaliteli ürünler alma imkanınız vardır. Sitemizde güvenli bir şekilde alışveriş yapabilmeniz için yüksek güvenlik altyapısı ile korumaktayız. Ayrıca ürünleri 24 saatte kargoya veririz. Bu sayede size hızlı bir biçimde ulaşımını sağlarız. Bunun yanında sitemiz üzerinden bir fiyat aralığı belirleyerek o fiyat aralığındaki ürünleri görmeniz de mümkün. Bunların yanında spor olarak da düz renkli ürünler alabilirsiniz.

Düz Gömlek Fiyatları

Düz gömlek modelleri hemen hemen her yerde aynıdır. Fakat burada kumaşın kalitesi öne çıkar. Bunların yanında istediğiniz ürünleri slim fit alma imkanınız da vardır. Sitemiz üzerinden ürünlerin açıklama kısmına tıklayarak ürün hakkında bilmek istediğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz. Ayrıca sitedeki mesaj bölümünden istediğiniz zaman mesaj bırakabilir veya 7 gün 24 saat hizmet veren müşteri hizmetlerine kafanıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz.

Ürünleri kapıda ödeme yapma seçeneği ile alabilirsiniz. Bu da ürün sizin elinize geçene kadar cebinizden herhangi bir para çıkmamasını sağlar. Ayrıca memnun kalmadığınız ürünleri herhangi bir kargo ücreti ödemeden iade edebilirsiniz. Birçok şehirde bulunan mağazalarımızdan da ürün değişimi yapmanız mümkündür. Farklı tarzda, kareli veya düz olarak gömlekler bulunmaktadır. Bu da sizin çok geniş ürün havuzu içerisinden istediğiniz kriterlerde ürünleri bulmanızı sağlar. Ayrıca yapılan kampanyalar sayesinde indirimli ürünler üzerinden bir daha indirim kullanarak almanız mümkündür.

Erkek Düz Gömlek Fiyatları

Gömlek fiyatları genel olarak oldukça yüksektir. Ayrıca yeni sezonun da gelmesiyle bütün firmaların ürün fiyatları yeni sezon etiketi arkasına sığınarak iki katına çıkarması da birçok kişinin düz gömlek almasını zorlaştırmaktadır. Bu nedenle sitemiz fiyatlar konusunda her kişinin bütçesine uygun olacak fiyatlar belirlemiştir. Bu sayede herkesin uygun fiyata kaliteli ve güzel ürünler almasını mümkün kılmıştır. Ayrıca sitedeki kullanım kolaylığı da müşterilerimizin bizi tercih etmesinde etkili olmuştur.

Sitemizde istediğiniz tarza, fiyata, bedenlere göre ürün arama imkanınız vardır. Bunun yanında birçok sitede bulunmayan ürün karşılaştırma özelliği kararsız kalan müşteriler için hayat kurtarıcı olmaktadır. İki ürünü yan yana koyarak tüm özelliklerini sıralar. Bu şekilde alacak olan kişi kendine en uygun olan ürünü kolaylıkla seçebilir. Tüm ürünlerde yüksek oranda indirim yaparak bu sene herkesin şık ve kaliteli giyinmesini sağlamak için hizmet vermekteyiz. Sadece Gömlek değil erkek giyimine dair her şeyi uygun fiyata ve yüksek kaliteye sitemizde bulmanız mümkün.