24 SAATTE KARGO

Damatlık Takım Elbise

Erkeklerin en çok değer verdikleri elbiseleri arasında damatlıkları yer almakta ve mümkün oldukça uzun yıllar saklamaya çalışmaktadır. Firmamız erkek giyim konusunda bir marka haline gelmiş ve yerli bir marka olarak, ülkemizde ve dünyanın birçok ülkesinde bulunan mağazalarımızda tüm ürünlerimizin teşhirini ve satışını yapmaktayız. 1987 yılında Hatay’da kurulan firmamız, Türkiye genelinde en az 30 mağazaya ve en az 30 ülkede de çok sayıda satış noktamız bulunmaktadır. Kaliteli ürünlerimiz ile geniş bir müşteri potansiyeline sahibiz.

Erkek giyiminde tüm trendleri yakından takip etmekteyiz ve sezonluk ürünlerimiz ile dünyanın her yerinde yapılan moda fuarlarına katılım yaparak, markamızı, ürünlerimizi ve ülkemizi tanıtmaktayız. Erkek giyimi olarak tüm ürünlerin üretimini yapan firmamız, ürünlerini 18 ile 50 yaş arası tüm erkek müşteriler için üretimlerini sürdürmektedir. Dünya erkek modasını yakından takip ederek, tüm kesimler için düz renk, desenli birçok modellerimiz ile beğenileri toplamaktayız.

Bir moda giyim firması olarak, şık tasarımlarımızı geniş müşteri kitlelerine ulaştırabilmek için en uygun fiyat politikası ile gerçekleştirmekteyiz. Tüm çalışmalarımızı büyük bilgi birikimi ve tecrübelerimizi masaya yatırarak yürütmekteyiz. Geniş ve tecrübeli çalışma ekiplerimiz ile en iyi ürünlerin ortaya çıkmasını sağlamaktayız. Erkek giyiminde, iç çamaşırdan takım elbiseye kadar tüm erkek giyim ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Ürünlerimizi mağazalarımızdan veya online satış sitemizden rahatlıkla temin edebilirsiniz.

Damatlık Modelleri ve Fiyatları

Her erkeğin en özel ve unutmaz günü olan düğün gününde giyeceği elbiselerin özel olmasına özen göstermektedir. Düğünlerde damatların giymiş olduğu damatlık elbisesi dikkat çekmekte ve herkesin dikkatle incelediği bir kıyafettir. Firmamızın üretmiş olduğu ürünler arasında yer alan damatlıklar, slim fit, yelekli takım elbise, klasik takım elbise ve smokin modelleri olarak üretilmektedir. Firmamız online satış sitesinde satışa sunulan takım elbiseleri, 499 TL, 599 TL, 799 TL ve 999 TL fiyatlarından satışa sunulmaktadır. Ürünler model ve renklerine göre fiyatlandırılmıştır.

Ürünlerimizin kumaş karışımları farklı özelliklerde olmakta ve tüm özellikleri ürün açıklama bölümünde yazmaktadır. Firmamız online satış işlemlerinde tüm ürün çeşitlerinde 50 TL ve üzerinde alış veriş yapıldığı zaman ücretsiz kargo ile ürünleriniz sizlere teslim edilecektir. Ürün iade şartlarımız arasında, almış olduğunuz ürünü eksiksiz olarak 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Almış olduğunuz ürünlerinizi değiştirmek veya iade edebilmeniz için, etiketini çıkartmadan, size en yakın mağazamızdan da farklı ürünlerle deneyerek değiştirebilirsiniz.

Damatlık Takım Elbise Modelleri

Dünya moda sektöründe, erkek giyim üzerine çalışmaları bulunan firmamız, erkeklerin damatlık olarak seçtikleri takım elbiseleri çeşitli modellerde üretmektedir. Takım elbise modellerimiz, Vintage takım elbise, vega takım elbisi, nopa yelekli takım elbise, frankie yelekli takım, palormo smokin, viyana takım elbise, omoha yelekli takım elbise, Madison takım elbise, caribo takım elbise, belgrad yelekli takım elbise, sicila yelekli takım elbise, Cenova yelekli takım elbise, pisa takım elbise, florensa yelekli takım elbise, filafil takım elbise, slim fit takım elbise, pera ekoseli takım elbise, altınyıldız yelekli takım elbise, julies yelekli takım elbise, Davos yelekli takım elbise, fredo yelekli takım elbise, akasya kombinli takım elbise, morven basec slim fit takım elbise, buffalo yelekli takım elbise, mono takım elbise modelleri farklı renk ve desenlerden oluşmaktadır. Damatlık ve takım elbiselerimiz genel modelleri, slim fit modelleri, yelekli modeller, klasik modeller ve smokin modelleri olarak üretilmektedir. Erkek giyim modasına renk katmak için ekiplerimiz sürekli yeni tasarımlar yapmakta ve yeni kombin modelleri üretilmektedir.